Ana sayfa AFYONKARAHİSAR Hilton ile Meslek Odaları protokol imzaladı

Hilton ile Meslek Odaları protokol imzaladı

198
0

Afyonkarahisar DoubleTree by Hilton otel ile teknik odalar arasında üyelerine yönelik indirim protokolü imzalandı. Odaların üye kartları ile Hilton’dan alacakları ekstra hizmet karşılığında % 10 indirim konaklama için ise özel bir indirim uygulanacak.

Hilton otelde yapılan imza törenine Otel Genel Müdürü Sait Önay, Satış ve Pazarlama Müdürü Özüm İpek ile İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Ahmet Neoldum, Jeoloji Mühendisleri Odası Başkanı Selçuk Altuntuğ, Elektrik Mühendisleri Odası Başkanı Çetin İnce, Mimarlar Odası Başkanı Süleyman Bircan, Harita Mühendisleri Odası Başkanı Çağdaş Göker, Makina Mühendisleri Odası Başkanı Yüksel Mahir Burhan ile üyelerine yönelik indirim anlaşması imzalandı.

İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Ahmet Neoldum, “Afyon’un seçkin turizm tesislerinden biri olan DoubleTree by Hilton ile teknik odalar olarak üyelerimize yönelik indirim protokolü herkese hayırlı olsun. Üyelerimiz bu indirimden oda üye kartlarını göstererek faydalanabilirler. Bize bu imkanı sunan Satış ve Pazarlama Müdürü Özüm İpek hanıma ve Otel Genel Müdürü Sait Önay’a çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

DoubleTree by Hilton Satış ve Pazarlama Müdürü Özüm İpek ise protokol sırasında şöyle konuştu, “Afyon’un kıymetli meslek odaları başkanları ve üyeleri ile yapmış olduğumuz indirim protokolü ile tüm üyelerini ve ailelerini otelimizde ağırlamaktan memnuniyet duyarız. Onlar Afyon’un en önemli projelerine imza atan teknik odalar olarak şehrimize değer katarken insanlar. DoubleTree by Hilton otel olarak Afyon’a değer katan herkesin yanındayız ve onlara minnet borçluyuz. Protokol odalarımıza ve üyelerine hayırlı olsun” dedi.

BİR YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi giriniz