Ana sayfa AFYONKARAHİSAR Düğün evi Cenaze evi oldu

Düğün evi Cenaze evi oldu

0

MÜSİAD Başkanı Ahmet Karakol 30 Ekim’de oğlu Mehmet Karakol’un düğün hazırlıkları yapıyordu. Bin 500 kişilik düğün için günler öncesinden davetiye dağıtıldı. Hazırlıklarla tek tek kendisi ilgilenen Ahmet Karakol’un pazartesi akşam saatlerinde kendini halsiz hissetmesi üzerine hastaneye kaldırıldı. Yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.  

Oğlu Mehmet Karakol’un için düğün hazırlıkları yapan Ahmet Karakol’un kendini halsiz hissetmesi üzerine Afyon Sağlık Bilimleri Hastanesine kaldırıldı. Burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Karakol hayatını kaybetti. İki kızı ve iki oğlu olan Ahmet Karakol’un bir oğlu Burak küçük yaşta geçirdiği motosiklet kazasında hayatını kaybetmişti. Kızları Fatma ve Burcu’nun düğününü yapan Ahmet Karakol 30 Ekim Cumartesi günü oğlu Mehmet Karakol ve Ceren Kılınçarslan’ın davetiyeleri dağıtılmış düğün hazırlıkları yapılıyordu. Tüm ayrıntılarla tek tek kendisi ilgilenen Ahmet Karakol, Elif Karakol ile evliydi.

Ahmet Karakol 1987-1989, 1994-1999 ve 1999-2004 tarihleri arasında Tınaztepe Belediye Başkanlığı yaptı. Elif Karakol ile evli olan Ahmet Karakol’un Fatma ve Burcu adında iki kızı var. İki oğlu dünyaya geldi ancak biri küçük yaşlarda geçirdiği bir motosiklet kazasında hayatını kaybetti. Yaşayan tek oğlu olan Mehmet Karakol’un 30 Ekim’de yapılacak olan düğününe çok özeniyordu. Bin 500 kişinin davetli olduğu düğüne 10 gün kala Ahmet Karakol fenalaşarak hastaneye kaldırıldı. Yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.  

Eski Tınaztepe Belediye başkanlığı da yapan Ahmet Karakol 1956 yılında Akaryakıt işiyle ticaret hayatına başlıyor. 1980 yılında Tınaztepe Un Fabrikasını kurarak sanayileşmeye başladı. Yem fabrikası, Büyük baş hayvancılık, yumurta sektörü, süt işletmeciliği gibi birçok alanda iş yaptı. MÜSİAD İl Başkanı da olan Karakol 70 yaşındaydı.  

Cafelife Özel Haber

BİR YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi giriniz