Ana sayfa AFYONKARAHİSAR Bu ne küstahlık be adam

Bu ne küstahlık be adam

0

Afyonkarahisar’da yapılacak olan Arap Boksu ve Kickboks şampiyonası için Korel Otelde düzenlenen tanıtım toplantısında organizatör Aydın Aydoğan’ın saygısız ve küstahlığı damgasını vurdu.

Afyonkarahisar’ın tanıtımı için Vali Gökmen Çiçek ve Belediye Başkanı Mehmet Zeybek her türlü organizasyona ev sahipliği yapmak için iş birliği yapıyor. Tüm imkanları seferber ediyor. Ancak bunun kıymetini bilmeyen küstahlarda kürsüye çıkıp konuşmasını elleri cebinde yapması kabul edilir bir davranış değil. Protokol sıralarında Vali Gökmen Çiçek, Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, eski Milletvekilleri Sait Acba, Zekeriya Aslan, Vali Yardımcısı Nurullah Kaya, Rektör Mustafa Karakaş, Emniyet Müdürü Ali Temiz, Belediye Başkan Yardımcıları Süleyman Karakaş, Murat Öner, Benol Kaplan, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay ve onlarca gazetecinin önünde kürsüye çıkarak konuşma yapan organizatör müsvettesi Aydın Aydoğan konuşmasının başından sonuna kadar eli cebinde olması dikkat çekti.

Afyonkarahisar’da kendine her türlü imkanı sağlayan şehrin en üst bürokrasisinin karşınında nasıl konuşulacağını bilmeyen bu küstah adamın yaptığını Cafelife olarak kınıyoruz. Sen kimsinde böyle davranıyorsun be küstah adam.

BİR YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi giriniz