Ana sayfa YAŞAM AFİKAD’lı kadınlar Triovista Konaklarını gezdi

AFİKAD’lı kadınlar Triovista Konaklarını gezdi

0

Afyonkarahisar İş Kadınları Derneği (AFİKAD) Başkanı Tülin Helvacıoğlu ve dernek üyeleri 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Triovista Konakları ortaklarından Mustafa Gül’ün davetlisi olarak proje tanıtımına katıldılar.

Triovista Konakları ortaklarından iş adamı Mustafa Gül, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle AFİKAD üyelerine projeyi gezdirip kadınlar gününü kutladı. Mustafa Gül, “Afikad üyeleri başta olmak üzere tüm kadınlarımızın 8 Mart Kadınlar gününü kutlarım. Kadınlar bize Allah’ın emanetidir. Bizde kendi alanımızda Afyon’a yakışan ve marka değerini yükseltecek Triovista konakları ile hizmet etmek ve katkı koymak istiyoruz. Umarım projemizi beğenirsiniz” dedi.

Triovista Konakları örnek daire ve maket üzerinden inceleyerek bilgi alan Afikad üyeleri projeden çok etkilendiklerini söylediler. Afikad Başkanı Tülin Helvacıoğlu, “Bu nazik davetinden dolayı Mustafa Gül ve ortaklarına teşekkür ediyorum. Afyon’a böyle marka bir proje kattıklarından dolayı da kutluyorum. Ben projeyi hem bir kadın olarak, hem de inşaat sektöründe bir iş kadını olarak inceledim. Tek kelimeyle mükemmel bir proje. Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum” diye konuştu.