Ana sayfa YAŞAM AFİKAD üyeleri iftarda buluştu

AFİKAD üyeleri iftarda buluştu

0

Afyonkarahisar İş Kadınları Derneği (AFİKAD) Oruçoğlu Thermal otelde iftarda bir araya geldiler.

AFİKAD üyelerinin geleneksel hale getirdikleri iftar programına üyeler tam kadro katıldılar. Afyonkarahisar İş Kadınları Derneği daha önce yaptığı çeşitli etkinliklerle adından söz ettirmeyi başaran iş kadınları derneği üyeleri şimdide iftarda buluştular. AFİKAD’ın yaptığı uluslar arası ortak projeler ve sosyal sorumluluk projeleri ile kısa sürede dikkat çekmeyi başardı.

İftar programında bir araya gelen üyelere bir konuşma yapan başkan Tülin Helvacıoğlu, birlik ve beraberliklerinin büyüyerek devam ettiğini söyledi. Helvacıoğlu, “Değerli AFİKAD üyeleri, Afyon’un başarılı ve becerikli iş kadınları iftarımıza katıldığınız için hepinize teşekkür ederim. Birkaç kişi ile çıktığımız yolda kar tanesi gibi çığ gibi büyüyerek yolumuza devam ediyoruz. Aramızda olduğunuz için hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Mayıs’ta doğanlara doğum günü
AFİKAD üyeleri arasında Mayıs ayında doğanlar için iftar sonrası doğum günü pastası kesildi. Mayıs’ta doğanlar arasında Başak Nakilcioğlu, Yasemin Bor, Munise Oruç, Ayşegül İşbilir, Hatice Ayva için hazırlanan pasta birlikte kesildi. İftardan sonra birlikte fotoğraf çektiren AFİKAD üyeleri Haziran ayında Fransa’da yapılacak olan proje toplantısı için yurt dışına gidecekler.