Ana sayfa AFYONKARAHİSAR 1059 ÇİFT MUTLULUĞA ‘EVET’ DEDİ

1059 ÇİFT MUTLULUĞA ‘EVET’ DEDİ

0

Afyonkarahisar Belediyesi Evlendirme Birimi tarafından 2020 yılı içerisinde başvuran ve yapılan incelemelerde uygun görülen 1059 çifttin nikahı kıyıldı.

COVİD-19 salgınına rağmen evlenmek isteyen 1059 çiftin, Belediye Evlendirme Birimi tarafından nikahları kıyıldı. Ayrıca, Evlendirme Birimi tarafından 309 çiftte evlilik izni verilerek, farklı yerlerde nikahlarının kıyılmalarına müsaade edildi. Belediye Başkanı Mehmet Zeybek de dünyayı ve ülkemizi etkisi altına bırakan korona virüs salgınına rağmen yoğun çalışma temposundan fırsat bulduğu zamanlarda genç çiftleri kırmadı ve nikahlarını kıyarak bir ömür boyu mutluluklar diledi.

GENÇ ÇİFTLERİN MUTLULUKLARINA ORTAK OLDUK

Temizlik, maske ve sosyal mesafe kuralları çerçevesinde evlenmek isteyen genç çiftlerin nikahlarını kıymaktan büyük mutluluk duyduğunu söyleyen Başkanı Zeybek, “Belediyemizin her birimi pandemi sürecinde özverili bir çalışma yürüttü. Vatandaşlarımıza hizmet götürme noktasında belediye olarak pandemi kurullarına uyarak elimizden geleninin fazlasını yaptık ve yapamaya devam ediyoruz. Özellikle yuva kurmak isteyen çiftlerimizin nikahlarını kıydık. Evlendirme Birimimiz yıl içerisinde başvuran ve incelemeler sonucu olumlu görülen 1059 çiftimizin nikahını kıydı. Bizlerde genç çiftlerimizin nikahlarına zaman zaman katılarak onların mutluluklarına ortak olduk” dedi.

BİR YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi giriniz