Ana sayfa MEKAN Zerdeçal Cafe FSM’de hizmete girdi

Zerdeçal Cafe FSM’de hizmete girdi

0

Fatih Sultan Mehmet FSM Tenis Kulübünde hizmete giren Zerdeçal mutfak atölyesinin açılışında kadınlar şıklık yarışına girdiler.

Üç başarılı kadın tarafından açılan Zerdaçal mutfak atölyesi ilk günden büyük ilgi gördü. Müzik Öğretmeni Ayşen Ersöz, Diş Hekimi Aslı Kahraman ve mermerci Emel Tokman’ın birlikte açtıkları cafe restoranda arkadaşları yalınız bırakmadı. Açılışa katılan hanımlar adeta şıklık yarışına girmişlerdi.

Üç güzel hanımın işleteceği Zerdeçal mutfak atölyesi şık ve nezih bir yer olmuş. Tenis kortlarının hemen yanı başında bulunan işletmeden tenis maçlarını izlemek mümkün. FSM içinde açılan işletmeye kulüp üyeleri ve misafirlerinin yanı sıra herkese açık olduklarını söyleyen işletme ortakları, “Afyon’a kaliteli ve şık bir mekan kazandırdık. Herkesi bekleriz” dediler.

Akdeniz mutfağı özelliklerine göre günlük değişen menüleri ile farklı bir işletme anlayışı getireceklerini söyleyen Ayşen Ersöz, “Afyon’un her yerinde bir birinin benzeri işletmeler açılıyor. Biz üç hanım Afyon’da fark yaratan bir anlayışla güçlerimizi birleştirerek Zerdeçal’ı açtık. Farklı ve leziz menülerimizle kısa sürede alışkanlık haline gelmek istiyoruz” dedi.