Ana sayfa YAŞAM Zafersifed’den Afikad’a ziyaret

Zafersifed’den Afikad’a ziyaret

0

Merkezi Kütahya’da bulunan Zafer Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Aygül Gezer, üyeler Sevinç Arık, Keraminca Genel Müdürü Emin Yüce, Lav Genel Müdürü Tuğrul Baran, Afyonkarahisar İş Kadınları Derneği AFİKAD’ı ziyaret ettiler.

AFİKAD Başkanı Tülin Helvacıoğlu, yönetim kurlu üyeleri Nalan Karcı, Yasemin Bor, Sevil Kütahya, Kadriye Pelin Kazan, Ayşe Kocaçay, Samiye Hancıoğlu ve Zehra Doğru’nun ev sahipliği yaptığı ziyarette Turkkonfed hakkında görüşmeler yapıldı.

Zafersifed Başkanı Aygül Gezer, “Merkezi Kütahya’da bulunan Zafer Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (ZAFERSİFED) Afyonkarahisar, Kütahya, Manisa ve Uşak illerini kapsıyor. Zafer Kalkınma Ajansı kapsamında olan 4 ilin ortak olacakları federasyon ile daha güçlü ve bölgesel iş birliği ile kalkınmamın yolu açılır. Bu nedenle Afyon’da bulunan iş dünyası derneklerini ziyaret ederek tek çatı altında toplanmanın yollarını arıyoruz” diye konuştu.

AFİKAD Başkanı Tülin Helvacıoğlu ise yaptığı açıklamada, “Zafersifed üyelerini Afyon’da misafir etmekten son derece memnun olduk. Yerel, bölgesel ve ulusal birliktelikler her zaman iş dünyasının yolunu aydınlatmıştır. Zafersifed konusunu dernek yönetim kurulunda gündeme alıp yönetim kuruluna ve üyelerimize sorduktan sonra kararımızı bildireceğiz. Gönlümüz birlikten yana” diye konuştu.