Ana sayfa EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ Yüce “Keramika geleceğe odaklanıyor

Yüce “Keramika geleceğe odaklanıyor

146
0

Keramika Genel Müdürü Emin Yüce, Covid -19 Yeni Koronovirüs vakalarının Türkiye’de görülmeye başlanmasının hemen ardından gerekli tüm tedbirlerin titizlikle alındığını, geleceğe odaklanarak üretmeye ve yeni yatırımlarına devam ettiklerini vurguladı.

Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgını kapsamında bu süreci ve devam eden yatırımlar hakkında bilgilendirmede bulunan  Keramika Genel Müdürü Emin Yüce, “Çalışanlarımızın ve ailelerinin sağlığını çok önemsiyoruz. Çalışanlarımızın yanı sıra, değerli müşterilerimiz, birlikte çalıştığımız tüm paydaşlarımız ve tabii ki ülkemiz de bizler için çok önemli. Bizler çalışanlarımızın sağlığı için en yüksek tedbirleri alarak üretimimize devam ettiğimizde silsileli olarak, müşterilerimizi de, paydaşlarımızı da ülkemizi de korumuş olduğumuzun bilinci ile hareket ediyoruz” dedi.

Genel Müdür Emin Yüce, “Bu konuda Keramika olarak ilk günlerden itibaren aldığımız tedbirlerden kısaca bahsetmemiz gerekirse; periyodik olarak tüm personelimizin ateş ölçümlerini yapıyoruz. Bünyemizde çalışan uzman personelimiz, virüsün ortaya çıktığı ilk günlerden itibaren çalışanlarımıza bilgilendirme eğitimleri vermeye devam ediyorlar. Yemekhanemiz, servislerimiz ve tüm çalışma alanlarımızda alınması gereken tüm tedbirleri maksimum düzeyde alarak çalışanlarımızın bu süreçten olumsuz olarak etkilenmemelerini sağlayacak tüm düzenlemeleri gerçekleştiriyoruz. Sosyal mesafe kuralının önemini vurgulamak ve bu konuda farkındalık oluşturmak üzere afiş çalışmaları, zeminde çizgi çalışmaları gerçekleştirdik” diye konuştu.  

Keramika Genel Müdürü Yüce konuşmasını şöyle sürdürdü, “Fabrikamızın tamamında maske kullanımını zorunlu hale getirerek virüs bulaş riskini en aza indirmeyi hedefledik. Bu süreçte fabrika içi ve dışı bütün toplantı, eğitim vb. katılımlarımızı online olarak gerçekleştirebileceğimiz şekilde düzenledik. Temas etmeden paketlediğimiz ürünlerimizi müşterilerimize güvenle ulaştırmak için, Sevkiyat birimimizde ürünlerimizi dezenfekte ediyor, müşterilerimize güvenle kullanabilecekleri şekilde ulaştırmayı hedefliyoruz. Yaşadığımız bu zorlu süreçte müşterilerimize online satış kanallarımız ve 3D Sanal mağaza uygulamamız ile kesintisiz hizmet vermek için ekiplerimizle birlikte çalışmaya devam ediyoruz”

Yüce, “Keramika olarak, güzel günlere inanıyoruz. Ve bu karanlık günlerden, geleceğe odaklanarak sağ salim çıkabileceğimizi biliyoruz. O günler gelene dek hız kesmeden çalışmaya, üretmeye yeni yatırımlarımızla büyümeye devam ediyoruz. Bu zor günleri aşarken işletmemiz ve çalışanlarımız için aldığımız tedbirlerin yanı sıra, sosyal sorumluluk bilincimiz gereği Kızılay’ın Kan Stoklarımız azalıyor çağrısı üzerine kan bağışında bulunarak destek olduk. Ayrıca Organize Sanayi Bölgesindeki sokak hayvanlarını beslemeyi ihmal etmedik. Hepimize koronavirüsün etkilerinin azalarak bittiği, Covid-19 etkilerinin dünyadan silindiği, güzel sağlıklı günler diliyoruz.” Dedi.

Röportaj Kütahya Ekspres gazetesinden alınmıştır.