Ana sayfa DÜĞÜN Yılın düğününde geri sayım

Yılın düğününde geri sayım

0

Afyon’un ünlü iş adamı Kolaylı Tesislerinin sahibi Ahmet Kolaylı’nın kızı Burcu Kolaylı ve Onur Çelik düğününe sadece 2 gün kaldı.

2017’de Afyon’un ilk büyük düğünü 20 Mayıs Cumartesi günü Korel otelde yapılacak. Ünlü İş adamı Ahmet ve Melek Kolaylı’nın kızı Burcu Kolaylı ile Filiz ve Özer Çelik’in oğlu Onur Çelik dünya evine giriyor. Afyon’un iş, siyaset ve sosyetesini bir araya getirecek olan düğünün tüm hazırlıkları ile Ahmet Kolaylı yakından ilgileniyor. Oruçoğlu Termal Otelde yapılan kına gecesi binbir gece masallarını aratmadı. Gecenin çok özel fotoğrafları Cafelife dergisinde olacak.

20 Mayıs Cumartesi günü Korel Termal Otelde yapılacak olan muhteşem düğün için hiçbir masraftan kaçılmadı. Burcu Kolaylı ve Onur Çelik’in düğün töreni için özellikle kadınlar günler öncesinden düğün için kıyafet sipariş ettiler. Afyon’un tanınmış hanımları gecenin en şık ve gösterişli kadını olmak için İzmir ve İstanbul’dan özel siparişle kıyafet yaptırdılar. Ayrıntılar her zaman olduğu gibi Cafelife dergisinde olacak.