Ana sayfa MEKAN Yeni TRİO fark yaratmaya başladı

Yeni TRİO fark yaratmaya başladı

0

Afyon’un en büyük cafe bistrolarından biri olan Trio yenilendi. Yeni sahipleri ile tepeden tırnağa bakıma alınan Trio özellikle alakart restoranı ile alışkanlık yapmaya hazırlanıyor.

Trio Cafe Bistro’nun işletme müdürlüğüne Afyon’un tecrübeli isimlerinden Hüseyin Şen getirildi. Şen, kendi kurduğu servis departmanı ile misafirlerine 5 yıldızlı otel konforunda ve kalitesinde hizmet vermeyi hedefliyor. Mutfak ise Mustafa Altındaş ve ekibine emanet. Trio’nun önemli bölümlerinden biri olan nargile salonu ise Afyon’da nargile denildiğinde ilk akla gelen ismi Gazi Gök’e teslim edilmiş.

Herkese VIP hizmet
Personelinden masa örtülerine kadar yenilenen Trio Cafe Bistro’da en büyük değişiklik hizmet ve servis kalitesinde olmuş. Servis bölümü Hüseyin Şen ve onun kurduğu tecrübeli garson ve komilerle güler yüzlü, hızlı ve kaliteli bir kadro ile misafirlerine hizmet veriyor. Birinci öncelikleri misafir memnuniyeti. Herkese VIP hizmet sloganıyla yola çıkan ekip ilk günden farkı hissettirmeye başladı.

Şehir merkezinde alakart
Trio Cafe Bistro’un en büyük yeniliklerinden biride hiç kuşkusuz yeni hizmete giren alakart restoran olacak. Şehir merkezinde önemli bir eksikliği gidermek için işletmenin 1. Katı tamamen yenilendi. Masalar, masa örtüleri, tabaklar, servis takımı özel olarak seçildi. 1. Sınıf alakart restorana dönüştürüldü. Özel menüleri ile şehir merkezinde önemli bir eksikliği gidermek isteyen Trio Cafe Bistro yeni anlayışı ile ilk günden olumlu tepkiler aldı.

Sıfır katkı maddesi
Trio Cafe Bistro’nun önemli alanlarından biri de pasta ve tatlı bölümü. İşletmenin en iddialı olduğu alanlardan biri olan pastane bölümü sadece Trio’da tatmakla kalmayıp özel siparişler de cevap veriyor. Kendine özgü tatları ve kalitesiyle dikkat çeken Trio’da % 100 katkı maddesiz ürünlerle üretim yapmaları. Tüm malzemeler özel olarak seçiliyor. Tatlı, pasta ve çikolata üzerine tüm ihtiyaçlara cevap verebiliyor.

Nargile ve oyun bölümü
Trio Cafe Bistro’da yenilenen yerlerden biri de nargile ve oyun bölümü. Bu bölüm Afyon’da nargile denildiğinde ilk akla gelen isim olan Gazi Gök ve ekibine emanet. Özel karışım aromaları ile onlarca seçenek sunuyor. Oyun bölümü ise nezih bir ortamda özellikle aile ve kadınlara rahatlıkla diledikleri saatlere kadar oyun oynama imkanı sunuyor. Özel günler doğum günü, kına, nişan, gibi birçok organizasyon, iş ve toplantı yemekleri gibi farklı organizasyonlar içinde Trio size bir telefon kadar yakın.