Ana sayfa YAŞAM Vali Yıldırım ödülünü aldı

Vali Yıldırım ödülünü aldı

0

Afyon’da ilk kez bir basın kuruluşu tarafından verilen yılın en iyileri Cafelife Afyon ödülleri 2016’da ödül alanlar arasında olmasına rağmen, törene katılamayan vali Aziz Yıldırım vade gecesinde ödülünü aldı.

Valiler kararnamesiyle Muş Valiliğine atanan Vali Aziz Yıldırım, onuruna Korel Thermal otelde veda yemeği düzenlendi. Yıldırım, veda konuşmalarının zor olduğunu dile getirerek, şunları kaydetti. “Her ne kadar da biz çok vedalaştık desek de her bir veda kendi içerisinde ayrı bir önem arz ediyor. Bu işin alışması olmuyor. Biz yer değiştirmekten değil, siz gibi değerli dostlarımızdan ayrılıyor olmaktan dolayı birazcık hüzün hissediyoruz. Bir yıldan bu tarafa birlikte çalıştık. İnşallah bir faydamız dokunmuştur” dedi.

Yapılan konuşmadan sonra Vali Aziz Yıldırım’a Toprak İnşaat Cafelife Ödülleri 2016’nın Onur Ödülü alan Aziz Yıldırım’a ödülü gecikmeli olarak veda gecesinde verildi. Cafelife Genel Yayın Yönetmeni Ömer Mazi tarafından verilen ödülü alan Aziz Yıldırım, “Ödül için teşekkür ediyorum arkamızda sizler gibi değerli dostlar bıraktığımız için üzgünüm. Ama güzel anılarla Afyon’dan gidiyorum dedi.