Ana sayfa YAŞAM Vali Salim Demir ve eşi düğünde

Vali Salim Demir ve eşi düğünde

0

Uşak Valisi Salim Demir ve eşi Nezahat Demir ilde yapılan birçok düğüne katılarak yeni evlenen çiftleri tebrik edip takı takıyorlar.

Göreve başladığı günden itibaren eşi ile birlikte halkla iç içe olan Uşak Valisi Salim Demir ve eşi Nezahat Demir şehirde yapılan tüm etkinliklere katılmalarıyla dikkat çekiyorlar. Sosyal sorumluluk projeleri başta olmak üzere davet edildikleri düğünlere de katılmalarıyla dikkat çekiyorlar.

Vali Salim Demir ve eşi Nezahat Demir Er ve Taybay ailelerinin düğün törenlerine katıldı. Valilik çalışanı Osman Er ve Emine Taybay çiftinin düğün törenine katıldı. Düğünde bir süre kalan vali ve eşi yeni evlenen çiftleri tebrik etti. Nikah defterini geline veren Nezahat Demir geline altın takmayı da ihmal etmedi. Düğünde çiftin nikah şahitliğini de yapan Vali Salim Demir; “Genç çiftlerin bu mutlu günlerinde aralarında olmaktan bizler de mutlu olduk. Er ve Taybay ailelerinin evlatlarına bir ömür sağlık ve mutluluklar diliyorum” dedi.

Vali ve eşi Uşak’ta yapılan başka bir düğün ise Karaboyun ve Çam ailelerinin düğünü oldu. Vali Salim Demir ve eşi Nezahat Demir, Emine Çam ve Recep Karaboyun çiftinin düğün törenine katıldı. Vali Salim Demir ve eşi Nezahat Demir, çifte ömür boyu mutluluklar dileyerek, hediyelik altın taktılar.