Ana sayfa YAŞAM Üstek Kolejinden basınla tanışma

Üstek Kolejinden basınla tanışma

0

Afyon’un özel sağlık kolejleri arasında yer alan Üstek Sağlık Meslek Lisesi Okul Müdürü Hasan Gezer ve öğretmenler basınla bir araya geldiler.

Yeşilyol Özsüt’te yapılan kahvaltıda basınla Üstek Koleji yönetimi Afyon’daki özel okullar ve eğitim sistemi hakkında konuştular. Okul Müdürü Hasan Gezer, “Üstek okulları olarak Afyon’un yanı sıra Denizli, Erdemit ve Alaşehir’de Anadolu Sağlık Meslek Lisesi eğitimi veriyoruz. Bu sene Afyon’da ilk mezunlarımızı verecek olmanın gururunu yaşıyoruz” dedi.

Kendisinin de eğitimci kimliğinin yanında gazeteci kimliğinin de olduğunu belirten Hasan Gezer, “Eğitim önemli, ama sağlık eğitimi daha önemli. İnsanların hayatla yaşam arasındaki ince çizgi sağlık çalışanlarının elleri arasında. Biz Ütsek kolejleri olarak uzman ve akademisyen kadrolarımızla, özel kampus ortamı okulumuzla Afyon’da fark yaratmak için kolları sıvadık” dedi

Basın mensupları ile yaklaşış 2 saat süren görüşmede, “Okulun anahtarını size veriyorum, gelin okulu birlikte yönetelim” diyen Üstek Koleji Müdürü Gezer, “Biz çoğulcu ve birlikte yönetim ile daha başarılı olunacağına inanıyoruz. Ben okul müdürüyüm, okulu ben yönetirim anlayışı bize göre değil. Siz gazeteci dostlarımız bizim çözüm ortağımız ve yönetim paydaşımızsınız” diye konuştu.

BİR YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi giriniz