Ana sayfa EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ Uşak’ın Külkedisi var artık

Uşak’ın Külkedisi var artık

0

Uşak’ta üç girişimci kadın bir araya gelerek Külkedisi Butik giyim mağazası açtılar. Tecrübeli işletmeci Fatma Gökmen, yakın dostları Tülay Gündüz ve Neşe Candan Olaleye ile güçlerini birleştirdiler.

Uşak’ın en gözde caddelerinden birinde hizmete giren Külkedisi Butik daha ilk günden büyük ilgi gördü. Mağazanın açılışına onlarca kişi katılırken açılışı açılış kurdelesini Uşak Baro Başkan Adayı olan Av. Serap Ergün Bitgin, Kazım Kargı ve Gürcan Sağcan birlikte kestiler. Baro başkan adayları açılış öncesinde kısa birer konuşma yaptılar.

Külkedisi ortaklarından Fatma Gökmen yaptığı açılış konuşmasında, “Sevgili dostlarım hepiniz hoş geldiniz. Bugün bizler için çok özel bir gün, özen ve özveriyle hazırladığımız Külkedisi Butiğin kapılarını açıp, sizlerin beğenisine sunuyoruz. Uşak’ta yaşayıp alışveriş için büyük şehirlerin Alışveriş Merkezlerinin yorucu ve sıkıcı atmosferi yerine, seçili ürünlerimizle stil danışmanlığı yapmak üzere yola çıktık” dedi.

Gökmen konuşmasını şöyle sürdürdü, “Kadınlara hitap ediyoruz ama özel günlerde hediye seçmekte zorlanan beyler için de en iyi alternatifiz. Çünkü, bizler de güzel giyinmeyi seven zevkli kadınlarız. Tüm kadınlar birer Cindirella hikayesi yaşamıştır. Günlük telaşlarımız koşuşturmalarımız sonrası güzel görünmek ve iyi hissetmek hepimizin hakkı. Styling (stil danışmanı) olarak bizler her tarzda sizlere farklı kombinler ve seçkiler sunmaya hazırız. Sizler de birer Külkedisi gibi girip Prenses olarak çıkmaya hazırsanız hepinizi butiğimize bekliyoruz” dedi.