Ana sayfa AFYONKARAHİSAR Ümmühan Kıldiş ve Can Törtop muhteşem düğün

Ümmühan Kıldiş ve Can Törtop muhteşem düğün

346
0

Ünlü oyuncular Ümmühan Kıldiş ve Can Törtop İstanbul Beşiktaş Ortaköy Prencess hotelde düzenlenen düğünle hayatlarını birleştirdiler. Yıllardır Tiyatro Dünyası Oyuncularındaki iş ortaklığını hayat ortaklığına dönüştürdüler.

Ortaköy’de yapılan düğüne Ümmühan Kıldiş ve Can Törtop’un aile yakınları ve tiyatrocu dostları katıldı. Düğüne davetliler arasında Cafelife Genel Yayın Yönetmeni Ömer Mazi’de vardı. Beşiktaş Ortaköy’de yapılan düğünde, ünlü manken, şarkıcı ve oyuncu Ece Gürsel, Berke Hürcan, Celal Belgil, Ayşen Erikli, Ferhat Balaman, Can Mutluca ve davetliler katıldı.

Can ve Ümmühan pistten hiç inmedi

Ünlü oyuncular kendileri için ayrılan gelin ve damat masasına hiç oturmadan düğünü bitirdiler. Gece boyunca pistten hiç inmeyen Can Törtop ve Ümmühan Kıldiş dostları ile sürekli oynadılar. Slow parçalardan erik dalına, roman havasından halaya kadar aralıksız 3 saatten fazla oynayan genç çiftler görülmeye değerdi. Can Törtop iki 2 kez kıyafet değiştirmesine rağmen terden sırılsıklam oldu.

Geceye Ece ve Berke’nin dansı damga vurdu

Gecenin en az piste çıkan isimleri manken, şarkıcı, oyuncu Ece Gürsel ve Berke Hürcan oldu. Ancak onlarda gecenin sonlarına doğru yaptıkları Rock’ın Roll dansı ile tek kelimeyle geceye damgasını vuran isimler oldular. Can Törtop, “Bu güzel günümüzde bizi yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum. Güzel anlar güzel dostlarla olur. Ne mutlu bize ki sizler gibi özel ve değerli dostlarımız varmış” diye düğüne katılan herkese teşekkür etti.