Ana sayfa DÜĞÜN Ümit&Dilek Özgül

Ümit&Dilek Özgül

0

Afyon Kocatepe Üniversitesinde çalışan Ümit Özgül ile Dilek Testiğ Yasemin Düğün Salonunda düzenlenen düğünle evlendiler.

Ümit ve Dilek Özgül’ün muhteşem düğünü siyaset, iş dünyası ve AKÜ çalışanlarını bir araya getirdi. Yasemin Düğün Salonunda yapılan düğün öncesi çiftin nikahları Afyon Belediyesi Nikah Memuru tarafından salonda yapıldı. Gelin Dilek Testiğ annesi Yüksel hanım yalnız bırakmazken damat Ümit Özgül’ün annesi Neriman ve babası Ahmet Özgül tatlı bir telaş içindeydi.

Gelin ve damat fotoğraf çekimi için Afyon’un farklı mekanlarında kamera karşısına geçtiler. Fotoğraf çekimi için eski Afyon evleri, bahçeler ve taş yollar tercih edildi. Ümit ve Dilek Özgül’ün nikah şahitliklerini Şükriye Yumuturuğ Öge ve Füsun Güler yaptı. Nikah töreninden sonra davetliler genç çift ile birlikte gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlendiler.

Ayengin Yalnız bırakmadı
Gelin ve damadı bir an olsun yalnız bırakmayan Engin Ayengin her şeyle yakından ilgilendi. Engin Ayengin, “Ümit benim kardeşim onu bu mutlu gününde elbette yalnız bırakamam. Düğün bizim düğünümüz” dedi.

BİR YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi giriniz