Ana sayfa YAŞAM Tiryakioğlu’ndan kahvaltı ödülü

Tiryakioğlu’ndan kahvaltı ödülü

0

Afyon’un en başarılı okulları arasında yer alan Şemsettin Karahisari Ortaokulu 5-F sınıfının yapılan sınavlarda üst üste okul ikincisi olması düzenlenen kahvaltı ile kutlandı. 

5-F sınıf öğretmeni Deniz Tiryakioğlu, öğrencilerinin başarısını bir kafede düzenlenen kahvaltı ile kutladı. Tiryakioğlu, “Sınıf olarak çok başarılı yıl oldu bizim için. Yeni bir sınıf olmamıza rağmen çok uyumlu ve çalışkan bir ekip olduk. Bir ders dışında neredeyse tüm branşlarda okul birincisiyiz. Başarısız olduğumuz dersi de başarıya çevirerek ikinci yarıyılda okul birincisi bir sınıf olmak istiyoruz” dedi.

Şemsettin Karahisari Ortaokulunda 5. Sınıf okuyan 15 şube arasında okul ikincisi olan 5-F’nin başarılı öğrencileri emeklerinin karşılığını güzel bir kahvaltıyla aldılar. Sınıf öğretmeni Deniz Tiryakioğlu ile birlikte katıldıkları kahvaltıda keyfi yerinde görünen öğrenciler öğretmenlerine birincilik sözü verdiler. Yol kazası olarak gördükleri tek dersteki eksik yanlarını gidererek daha başarılı olmak istediklerini söylediler.

 

BİR YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi giriniz