Ana sayfa YAŞAM Sigortacılar iftarda bir araya geldiler

Sigortacılar iftarda bir araya geldiler

0

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası 24’üncü Meslek Komitesi, Afyonkarahisar’daki sigorta acentelerini Budan Termal Otel’deki iftarda bir araya getirdi. İftara ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci ile ATSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Muammer Türker de katıldı.

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) 24’üncü Meslek Komitesi, Budan Termal Otel’de iftar düzenledi. İftara ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci, ATSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Muammer Türker, ATSO Meclis Üyeleri Şükrü Bızıkçı ve Ahmet Beşkardeş’in yanı sıra Axa Sigorta Akdeniz Bölge Müdürü Murat Can, HDI Sigorta Akdeniz Bölge Müdürü Haldun Atalay, Türk Nippon Sigorta Akdeniz Bölge Müdürü Evren Gürçkaya, Bereket Sigorta Akdeniz Bölge Müdürü Şahali Aksoy, Sompojapon Temsilcisi Onur Güney, Neova Temsilcisi Özkan Akın, Serda Sigorta Temsilcisi Serkan Yaman katıldı.
İftarda bir konuşma yapan ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci, “Sigortacılar Meslek Komitesi, Ticaret ve Sanayi Odamızın en aktif ve çalışkan komitesi. Bu organizasyon dolayısıyla onlara ayrıca teşekkür ediyorum. Bizleri davet ettikleri için büyük onur duyduk” dedi.
ATSO Meclis Üyesi Şükrü Bızıkçı “Davetimizi kırmayıp gelen meslektaşlarımıza, ATSO Meclis Başkanımız Sayın Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci’ye, ATSO Yönetim Kurulu Sayman Üyemiz Sayın Muammer Türker’e, sigorta bölge müdürlerine teşekkür ediyorum” derken ATSO 24’üncü Meslek Komitesi Başkanı Funda Güleç Yaman da bundan sonra daha güzel işlere imza atılacağını belirtti. İftar, plaket ve hediye verilmesiyle sona erdi.