Ana sayfa DÜĞÜN Şeyma Ulusoy&Ümit Nergiz Afyon’da kına Muğla’da düğün

Şeyma Ulusoy&Ümit Nergiz Afyon’da kına Muğla’da düğün

0

Kanal3 Genel Müdürü Saadettin Ulusoy’un kızı Şeyma Ulusoy, Ümit Nergiz ile dünya evine girdiler.

Kına gecesi Afyon Öğretmenevinde düğün ise Muğla’da yapıldı.

Kanal 3 Televizyonu Genel Müdürü Saadettin Ulusoy ve Gülçağ Ulusoy çiftinin kızları Şeyma Ulusoy ile Nergiz ailesinin oğulları Ümit Nergiz, Eylül ayının mutlu çiftleri arasında yer aldılar. Sonbaharın ilk düğünü Muğla’nın Köyceğiz ilçesinde yapıldı. Şeyma ve Ümit çifti için Afyonkarahisar Öğretmenevi’nde kına gecesi düzenlendi.

Düğün gibi kına gecesi
Öğretmenevinde yapılan kına gecesi resmen düğün gibi oldu. Damadın Muğlalı olması nedeniyle aslında çifte düğün yapıldı. Afyon’da yapılan kına gecesi düğünü aratmadı. Kına gecesine Afyon protokolü de katıldı. Nergiz ve Ulusoy ailelerini bu mutlu günde Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, AK Parti Milletvekili Hatice Dudu Özkal, CHP Milletvekili Burcu Köksal, Afyon Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, siyasi parti temsilcileri, STK üyeleri, Gazete 3 ve Kanal 3 çalışanları ile çok sayıda davetli katıldı.

Çetinkaya ve Üstün’den etkileyici performans
Evlilik öncesi yapılan kına gecesinde duygusal anlar yaşansa da, aile bireyleri pistin tozunu attırdı. Mutlu gecenin heyecanına ortak olan misafirler gelin ve damadın salona girmesini ayakta alkışlarken, mutlu çift ilk danslarında çok mutlu olduklarını herkese hissettirdiler. Kına yakılmasının ardından protokol üyeleri de sahnede yerlerini aldılar. Kanal 3 Televizyonu Genel Müdürü Saadettin Ulusoy ve diğer katılımcılarla birlikte Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser de sahnede mutlu çiftlere oyunda eşlik etti. Gecenin ilerleyen saatlerinde kız babası ve arkadaşları yine sahnede yer aldı. Saadettin Ulusoy, MHP’li Fatih Çetinkaya ve Bakkallar Odası Başkanı Cengiz Üstün ile birlikte kaval havası oynadılar. Gecenin sonunda ise katılımcılar, çiftleri ve aileleri tebrik etti.

BİR YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi giriniz