Ana sayfa AFYONKARAHİSAR Şaşkın Aşıklar ile unutulmaz bir gece

Şaşkın Aşıklar ile unutulmaz bir gece

0

Yılın en komik oyunlarından biri olan Şaşkın Aşıklar, Afyonlu tiyatroseverlerin karşısına çıktı. TED Afyon Koleji sahnesinde oynanan oyuna ilgi yoğundu.

Melda Gür, İrfan Kangı, Zeynep Gülmez, Cem Kılıç ve Burcu Binici’nin rol aldığı 2 perdelik komedi oyununda izleyenler unutulmaz bir gece yaşadılar. Yüksek temposu ve kahkaha fırtınası estiren Şaşkın Aşıklar yılın en çok oynanan ve izlenen oyunu olarak dikkat çekiyor. Sinema, televizyon ve tiyatro dünyasının bir çok ünlü ismini bir araya getiren Şaşkın Aşıklar Afyon’dan tam puan aldı.

Oyun sonrası Cafelife Genel Yayın Yönetmeni Ömer Mazi, 3. Kez Afyon’a gelen İrfan Kangı’ya temsili olarak bir ev anahtarı verdi. Mazi, “İrfan Kangı artık bizden biri gibi oldu. Kadın Kafası ve Kaç Baba Kaç’tan sonra 3. Kez Afyon’a geldi. 28 Mart’ta Kadın Kafası 2. Kez Afyon’da olacak. Bu nedenle burada bir evi olsun istiyorum. Melda Gür’de Kadın Kafası ile 3. Kez Afyon’a gelecek onu da Afyonlu yapıyoruz” dedi. Oyundan sonra sanatçılarla Afyonlu tiyatro izleyicisi birlikte uzun süre fotoğraf çekimi yaptılar.