Ana sayfa AFYONKARAHİSAR Sandıklı’da masal gibi düğün

Sandıklı’da masal gibi düğün

696
0

Sultan Kübra Ünal&Ömer Faruk Gürdağ

Afyon’un başarılı diyetisyenlerinden Sultan Kübra Ünal ile Sandıklı’nın ünlü iş insanlarından Ömer Faruk Gürdağ, Sandıklı yeni Ezgi Kır Bahçesinde yapılan düğünle dünya evine girdiler.

Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs nedeniyle uzun süre düğün yasaklarının kalkmasıyla birlikte Sandıklı’nın yeni dönemde ilk düğünü olması özelliğini de taşıyan Sultan Kübra Ünal ve Ömer Faruk Gürdağ’ın düğünü aynı zamanda Sandıklı’nın ilk maskeli düğünü olarak dikkat çekti.  

Sandıklı Yeni Ezgi Kır Bahçesinde yapılan düğünde Sultan Kübra Ünal’ın annesi Hatice ve babası Arif Ünal ile Ömer Faruk Gürdağ’ın annesi Hatice ve babası Osman Gürdağ davetlileri kapıda karşıladı. Konukların yerlerine oturmasının ardından Sultan Kübra Ünal ile Ömer Faruk Gürdağ’ın ilk dansları ile düğün başladı.

Düğünden önce kıyılan nikahta gelin hanımın nikah şahidi kız kardeşi Hafize Ünal olurken, damat Ömer Faruk Gürdağ’ın nikah şahitliklerini ise İbrahim Şengül ve Ahmet Gürdağ yaptı. Düğünden bir gün önce kına töreni yapılırken düğüne ise yaklaşık 500 kişi katıldı. Açık hava ve sosyal mesafe kuralları titizlikle uygulandı.

Muhteşem bir açık hava düğünü ile dünya evine giren Sultan Kübra Ünal ile Ömer Faruk Gürdağ çifti 25 Ocak 2020 tarihinde Sandıklı Park otelde nişan yaparak evliliğe ilk adımı atmışlardı. Seçkin yaklaşık 500 kişinin katıldığı kır düğünü ile evlenen genç çiftler akrabaları ve dostları ile muhteşem bir gece yaşadılar. Kına gecesinde Sultan Kübra Ünal ve Ömer Faruk Gürdağ’ı eniştesi Mustafa Toptaş, ablası Seçil Ünal Toptaş, annesi Hatice, Hafize Ünal ve babası Arif Ünal yalnız bırakmadı.

Damadın ablası Mine Gürdağ Beklemez, eniştesi Adnan Beklemez, ağabeyi Ahmet Gürdağ, yengesi Vildan Gürdağ, Konuklarla yakından ilgilenerek düğünün kusursuz geçmesini sağladılar.

BİR YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi giriniz