Ana sayfa YAŞAM Ruslar çıldırmış olmalı

Ruslar çıldırmış olmalı

0

Uçak krizi ile birlikte Antalya sahillerini boş bırakan Ruslar kendi eğlencelerini bulmuşlar.

Dünyanın birçok yerinde yapılan Sörf Festivalini bir adım ileri taşıyarak Sörf Güzellik yarışması haline getirmişler.

Surfest Russia kapsamında düzenlenen Sörf Festivali ve güzellik yarışmasına resmen huriler akın etmiş. Bir hafta süren etkinlikte 25 genç kız Sörf Güzeli olabilmek için marifetlerini sergilediler. Elbette bu festivalde sadece güzel olmak yetmiyor. Sörf kullanmak, sörf üzerinde bir birinden zorlu hareketleri suya düşmeden yapabilmek gerekiyor.

Eğlenceli geçen Sörf Güzellik yarışmasında Rusya’nın en güzel sörfçüleri sahilleri dolduran yüzlerce kişiye doyumsuz bir göz sunumu yaptılar. Özellikle Suriye Türkiye sınırında düşürülen Rus uçağı ile 5 milyondan fazla Rus turist için Türkiye seyahatleri yasaklanmıştı. Antalya sahillerine gelemeyen Ruslar soğukta olsa kendi sahillerini kullanmak zorunda kaldılar.

Ruslar biz Antalya’ya gidemiyorsak Antalya sahillerini Rusya’ya taşırız diyerek çeşitli organizasyonlar yapmaya başladılar. Sörf Güzellik yarışması da bunlardan biri. Rusya sahillerinde ilk kez yapılan Sörf Güzellik yarışması büyük ilgi gördü. Gelecek yıl daha büyük bir organizasyon için çalışmalara şimdiden başlandığı belirtildi. Festivalde elbette sadece güzellik yarışması yoktu, sörf yarışmaları ve konserler yapıldı.

BİR YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi giriniz