Ana sayfa AFYONKARAHİSAR Ömer ve Huriye Mazi’ye sürpriz kutlama

Ömer ve Huriye Mazi’ye sürpriz kutlama

338
0

Gazeteci Ömer ve Huriye Maziye yakın dostlarından evlilik yıl dönümü kutlaması. T.C İletişim Başkanlığı Afyon İl Müdürü Münire Burcu ve Fadime Akar tarafından yapılan sürpriz kutlamada Mazi ailesi 16. Yıl pastası kestiler.

Kutlamaya T.C İletişim Başkanlığı Afyon İl Müdürü Münire Burcu ve kızı Ezgisu Burcu Gazeteci İsmail Akar ve Fadime Akar katıldı. 16 yıl önce 2004 yılında Antalya’da Cafelife dergisi ve tiyatro organizasyonları ile Afyon sosyal ve kültür hayatına renk kattılar. Yakın dostlarının yaptığı sürpriz kutlama içim Mazi çifti teşekkür etti.

Burcu Ömer mazi ve Huriye Mazi’nin nasıl tanıştıklarını sorması üzerine Ömer Mazi şöyle anlattı, “Huriye hanımı ilk kez 2000’li yılların başında haber için gittiğim Finike’de bir portakal bahçesinde gördüm. Çıtır bir köylü kızı, insanlık için küçük Huriye hanım için büyük bir adım atarak, dedim şu köylü kızını portakal bahçelerinden kurtarayım. “Gız bana gelin mi?” dedim. Baktı yakışıklı, boylu poslu, şehirli biri, hiç düşünmeden, “He gelirim” dedi. İstedik anasından o da dünden razı, “Verdim gitti” dedi” diye anlattı.

Bir zamanlar romantik bir adam olan Ömer Mazi nikah için Ankara Türk Hava Kurumundan iki tane balon kiralayarak Antalya’ya getirip nikahı Konyaaltı sahilinde kıymaları ile dikkat çekmişlerdi. Mazi, “16 yıla 13 yaşında Side, 9 yaşında bir Edis Mazi’yi sığdırdık. Çokça da dost biriktirmişiz. 16. yılımızda kıymetli dostum ağabeyim İsmail Akar ve Fadime Akar abam ile T.C İletişim Başkanlığı Afyon İl Müdürü Münire Burcu ve Ezgisu Burcu’ya çok teşekkür ediyorum” dedi.

BİR YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi giriniz