Ana sayfa AFYONKARAHİSAR Ömer Mazi’ye 50 yıl partisi

Ömer Mazi’ye 50 yıl partisi

225
0

Gazeteci Ömer Mazi’ye 50. Yaşa partisi için dostları bir araya gelip sürpriz bir doğum günü kutlaması yaptılar.

Afyon Sağlık Bilimleri Üniversitesi AFSU Cafe’de yapılan ilk kutlamada 30 davetli vardı. Sürpriz doğum günü partisi öncesi Ömer Mazi uzun bir konuşma yaptı. Mazi, “Bu gün burada bulunan herkese çok teşekkür ediyorum. 50 yıllık hayatım boyunca bu benim için yapılan 2. Organize doğum günü kutlaması. İlki 30. Yaş günüm içindi Antalya’da bir mankenlik ajansının organize ettiği, sahnede Baha, davetliler arasında 20’den fazla manken vardı. Bugün ise çok kıymetli dostlarımız var” dedi.

Mazi konuşmasını şöyle sürdürdü, “Ben çok konuşan biri değilim. Daha çok dinlemeyi severim. Ama bugün konuşma hakkımı kullanacağım ve burada bulunanlarla benim ilk tanışmam ve küçük kavgalarımızı anlatacağım. Mesela Bekir Özerdem, Doktor Mustafa Seçen, İsmail, Fadime Akar, Emre Çınar, Ertuğrul Sevim bunların hepsiyle ilk tanışmamız gergin ve tartışmayla başladı. Ama daha sonra bir birimiz tanıdıkça, daha doğrusu onlar beni tanıdıkça sıkı bir dostluk gelişti. Hepinize teşekkür ediyorum, iyi ki benim dostlarımızsınız” dedi.

Ömer Mazi’nin konuklar hakkında ilginç ve eğlenceli anlatımından sonra doğum günü pastası kesildi. Doğum gününe, Gülenay Yalçınkaya, Burhanettin Sedat Yalçınkaya, İsmail Akar, Fadime Akar, Emre Çınar, Betül Çınar, Ertuğrul Sevim, Gül Sevim, Serkan Yaman, Funda Güleç Yaman, Bekir Özerdem, Sultan Özerdem, Erdinç Duygulu, Seba Duygulu, Ayşe Dağdelen, Ramazan Gelmez, Hülya Gelmez, Aysun Akbay, Mustafa Türk, Mustafa Seçen, Nilgün Seçen, Alparslan Özmen, Hafize Özmen, Fatma Yıldız, Ahmet Akçay gibi isimler katıldı.