Ana sayfa AFYONKARAHİSAR Muammer abiye son veda

Muammer abiye son veda

324
0

Afyonkarahisar Özel Parkhayat hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Kamber Muammer Ünal’a son görev çalıştığı hastanede yapılan törenden sonra Paşa camiinde kılınan cenaze namazından sonra defnedildi.

Parkhayat Hastanesinin sevilen doktorlarından biri olan ve herkesin Muammer abisi Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr Muammer Ünal 6 ay öncesine kadar hiçbir rahatsızlığı olmayan biriydi. 6 ay önce kanser olduğunu ve 4 evrede olduğunun öğrenilmesi üzerine tedavi süreci başladı. 3 aydır Parkhayat hastanesinde tedavi gören Muammer Ünal gece yarısı hayatını kaybetti.  

Op. Dr. Muammer Ünal için ilk tören Parkhayat hastanesinde yapıldıktan sonra Paşa Caminde öğle namazından sonra kılınan cenaze namazından sonra Afyon’da defnedildi.

Aslen Ankaralı olan Ünal 1955 doğumluydu. Yasemin Ünal ile evli olan Muammer Ünal’ın Mert ve Berk isminde iki çocuğu vardı. Yaklaşık 32 yıldır Afyon’da doktorluk yapan Ünal Parkhayat hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapıyordu. Op. Dr. Muammer Ünal aynı zamanda Parkhayat hastanesinin kurucu ortakları arasındaydı.

Paşa Caminde kılınan cenaze namazına Parkhayat hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mustafa Enis Arabacı, Yönetim Kurulu Üyesi Op. Dr. Selim Bodur, Afyon Tabip Odası Başkanı ve Tıbbi Drektör Alev Türe, doktor arkadaşları, ailesi ve sevenleri katıldı.   

BİR YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi giriniz