Ana sayfa DÜĞÜN Masal gibi başladı, görkemli bitti Müşerrefe Keser & Hakan Serdaroğlu

Masal gibi başladı, görkemli bitti Müşerrefe Keser & Hakan Serdaroğlu

0

İl Genel Meclis Üyesi Haydar Serdaroğlu’nun oğlu Hakan Serdaroğlu ile İsmail Keser’in kızı Müşerrefe Keser muhteşem bir düğün törenleri iş ve siyaset dünyasını bir araya getirdi.

Hakan Serdaroğlu ile Müşerrefe Keser’in sıra dışı evlilik teklifi, muhteşem nian töreninden sonra görkemli bir düğün töreni ile dünya evine girdiler. Hani çocukluk aşkım derler ya, işte böyle başlayan bir hikaye. Müşerrefe Keser ile Hakan Serdaroğlu’nun babaları arkadaş. Hatta aynı mahallenin komşuları.

Çocukluktan beri iyi arkadaş olan Hakan Serdaroğlu ile Müserrefe Keser farklı illerde Üniversite kazanmasıyla yolları ilk kez ayrıldı. Hakan Serdaroğlu, Celal Bayar Üniversitesi öğrencisi Müşerrefe Keser’i aradı. Kısa bir telefon konuşmasından sonra “Ben sana aşığım. Benimle çıkar mısın” dedi. Müşerrefe Keser, “Neden bu kadar geç teklif ettin” diye küçük bir sitemle birlikte “Evet seninle çıkarım. Seninle her şeye varım” dedi.

Böyle başladı her şey. Sonra sıra dışı bir evlenme teklifi, birkaç ay sonra yapılan nişanın ardından Hakan Serdaroğlu ve Müşerrefe Keser Borsa Düğün Salonunda yapılan muhteşem bir düğün ile dünya evine girdiler. Düğüne MHP Milletvekili Mehmet Parsak, İl Başkanı Mehmet Karagöz, MHP’li belediye başkanları, İGM üyeleri ve Belediye meclis üyeleri ile aile yakınları, gelin ve damadın arkadaşları katıldı.