Ana sayfa YAŞAM Loqqum Cafe basınla bir araya geldi

Loqqum Cafe basınla bir araya geldi

0

Afyon’un yeni mekanlarından birisi olan Loqqum Cafe basın mensuplarıyla kahvaltıda buluştu. Gazeteci Ertuğrul Sevim, Ömer Uraz ve Mustafa Sagay’ın ortaklığında Yeşilyol’da hizmete giren Loqqum Cafe ilk günden Afyonluların akınına uğradı.

Henüz birkaç hafta önce hizmete giren Loqqum Cafe daha şimdiden müdavimlerinin vazgeçilmez mekanı haline geldi. Gazetecilerle bir araya gelen Loqqum Cafe ortaklarından Ertuğrul Sevim, Afyon’a farklı ve özel bir mekan kazandırmak istedik diyerek başladığı konuşmasını şöyle sürdürdü, “Loqqum tadında sıcak ve samimi bir ortam yaratmaya çalıştık. Özel locaları, dekoru, nargilesi ve kahve çeşitleri ile daha ilk günden büyük ilgi gördü” dedi.

Sevim, “Özellikle mutfak ve menülerimizle çok iddialıyız. Bizde işimiz gereği sık sık şehir dışına çıkıyoruz. İstanbul, İzmir, Antalya gibi büyükşehirlerde ve turizm alanlarında olan mekanları aratmayacak özelliklerde ve kendi markamızla Afyon’a özel bir cafe oluşturmaya çalıştık. Gördüğümüz ilgi karşısında ne kadar doğru bir iş yaptığımızı anlıyoruz. Bu gün basın mensupları arkadaşlarımız ve meslektaşlarımla bir arada olmaktan son derece mutluluk duydum. Katılan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

BİR YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi giriniz