Ana sayfa YAŞAM Limit okulları Afyon’dan ülkeye yayılacak

Limit okulları Afyon’dan ülkeye yayılacak

0

Afyon merkezli kurulan Limit Grup İstanbul’a taşınarak yayıncılık sektöründe lider markalarından biri oldu. Özel okul kervanına giren Limit Grup ilk kolejini de yine Afyon’dan başlatıyor. Termal bir otelde yapılan lansman toplantısına çok sayıda davetli katıldı.

Lansman toplantısında Limit grup yönetim kurulu Başkanı Sebahattin Ölmez, açılış konuşması yaptı. “Değerli misafirler ve STK Başkanları, hepiniz limit okulları lansman ve tanıtım toplantımıza hoş geldiniz. Biz limit ailesi olarak, büyük bir heyecan içerisindeyiz bundan yıllar önce Limit Grup Afyonkarahisar’da doğdu, ardından İstanbul’a taşındı. Başarılı bir şekilde büyüme sağladı, ne tesadüftür ki bu günde Limit Okullarının temellerini yine burada atıyoruz” dedi.

Ölmez, “Yani Ülke genelinde ilk Afyonkarahisar’da Limit Okullarını kuruyoruz. Ardından inşallah Ankara, İstanbul, gibi büyükşehirlerde de olacağız. Sözlerime burada son verirken tekrar hoşgeldiniz diyor, saygılarımı sunuyorum” dedi. Ölmezden sonra eğitim uzmanları kendi alanları ile ilgili açıklamalarda bulundular. Lansman gecesi plaketlerin verilmesi ve aile fotoğrafı çekimiyle son buldu.