Ana sayfa YAŞAM Kütahya’da Antalyalı bir öğrenci Hazal Sağır

Kütahya’da Antalyalı bir öğrenci Hazal Sağır

0

Bir üniversite şehri haline gelen Kütahya’da Türkiye’nin birçok yerinden öğrenciler var. İşte onlardan biri Antalya Gazipaşalı Hazal Sağır. Dumlupınar Üniversitesi örgencisi.

Antalya’dan Kütahya’ya gelmek gibi bir çılgınlık yapmış ama kendim ettim kendim buldum felsefesiyle hareket edip yılmayarak hemen uyum sağlamış. Gülcan Başak ile olan dostluğu ise neredeyse dillere destan olmuş. Gülcan’ın sürekli dışarı çıkalım mı? yemek yiyelim mi? gibi bir sürü isteğine evet demek zorunda kalan ve Gülcan’ın her çektiği fotoğrafı ve videosuna bin defa bakmakla yükümlü hale gelmiş.

11 Şubat doğum günü

Gülcan Başak, Güvenilir (kısmen), hırslı, inatçı, dediģim dedik çaldığım düdük tarzında biri aslında iki zıt insan olmalarına rağmen Hazal Sağır ile sıkı dostlukları biraz yadırganıyor. Merhametli, çılgın, hiperaktif, eğlenceli, süslü bir kız. 22 yaşında ki Gülcan’ın doğum günü ise 11Şubat tarihinde. Onun ilginç yanlarından birisi ise tam 9 tane abisinin olması. Kütahya’da genç kızın hikayesi böyle. Hazal Sağır ve Gülcan Başak Dostluğu şapka çıkartıyoruz.

BİR YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi giriniz