Ana sayfa YAŞAM Kaybolan ödülün yenisi yapıldı

Kaybolan ödülün yenisi yapıldı

0

Toprak İnşaat Cafelife 2016 ödül gecesi Özel Ödül alan Şule Özürün Bendler’in tören sonrası kaybolan ödülü yeniden yaptırılarak teslim edildi

Ödül gecesine damgasını vuran olay hiç kuşkusuz ünlü motosikletçi Şule Özürün Bendler’in ödülünün kaybolması oldu. Yanlışlıkla ya da özel bir hayranı tarafından anı olsun diye alınan ödül için Cafelife Genel Yayın Yönetmeni Ömer Mazi yenisini yaptırdı. Mazi, “Şule hanımın tek hayranı ben olduğumu sanıyordum. Anlaşılan benden başka hayranı da varmış. Ona verdiğimiz ödülü hatıra olsun diye almış. Dünyanın her yerinde ünlülerin ödülleri el değiştirilir. Çünkü çok büyük bir anı olarak saklanır. Bu nedenle Şule Hanımın ödülünü yeniden yaptırarak kendisine takdim ettik” dedi.

Bendler, “O gece ödülü aldıktan sonra kırmızı halıda ödülle birlikte fotoğraf çektirdik masaya koydum bir arkadaşımla selamlaştıktan sonra dönüp baktığımda ödülüm yoktu. Sadece 15-20 saniyelik bir anda oldu her şey. Gecenin aynı ödülü iki kez alan tek kişisi ben oldum. Teşekkür ediyorum” dedi.

BİR YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi giriniz