Ana sayfa MEKAN Kabasakal farklı ve özel bir mekan

Kabasakal farklı ve özel bir mekan

0

Uşak’ın bir birbirinden özel makanlarından biri de Kabasakal, “Keyfe giden yol” sloganıyla yola çıkarak kısa zamanda şehrin en önemli mekanlarından biri haline geldi. Sabah kahvaltısından akşam yemeğine, nargileden Türk kahvesine kadar her kese ve her zevke hitap eden konseptiyle dikkat çekiyor. Yusuf Akgün liderliğinde Ömer Faruk ve Necla Kara gibi tecrübeli çalışanlarıyla alışkanlık yapan yerlerden biri olmuş.

Kabasakal’ın başarısını Cafelife anlatan Yusuf Akgün, “Güler yüzlü ve çalışkan personel, farklı ve özel konsept ve kaliteli hizmet. Mekan güzel ama hizmet ve personel kötüyse hiçbir işletme başarılı olamaz. İnsanlar buraya güzel vakit geçirmeye geliyor, siz ona kendini özel ve iyi hissettirmek zorundasınız. Asık surat ve kötü hizmet o misafirin mutsuz ayrılması demek. Onun mutsuz ayrılması onlarca kişinin buraya gelmesine engel olur” dedi.

Kaliteyi, uygun fiyat, rahat bir ortam ve bize gelen misafirlerimiz arkadaş yanına ziyarete gelir gibi geliyor diyen Akgün, “Tüm kanıklarımızı kendi arkadaşlarımız gibi karşılıyoruz. Misafir samimiyeti ve özeniyle hareket ettiğimiz için bizim için de konuklarımız içinde sıcak ve güzel bir iletişim oluyor. Kabasakal’ın başarısının arkasında bu yatıyor” diye konuştu.