Ana sayfa DÜĞÜN İl Genel Meclis Başkanı Musa Yılmaz’ın Mutlu Günü

İl Genel Meclis Başkanı Musa Yılmaz’ın Mutlu Günü

0

Kütayha İl Genel Meclis Başkanı Musa Yılmaz’ın oğlu Fatih Yılmaz, Grand ÇINAR Otel’de düzenlenen düğün ve nikâh töreniyle Betül Yılmaz ile evlendi.

Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu’un kıydığı nikâh’ta, AK Parti Kütahya milletvekili Ahmet Tan, Şükrü Nazlı, İl başkanı Ali Çetinbaş gelin ve damadın nikâh şahitliğini yaptılar.

Başkan Kamil Saraçoğlu, Yılmaz çiftine evlilik cüzdanlarını verirken “Evlilik uzun bir yolculuk. İyi günler, kötü günler var. Mutluluklar paylaştıkça çoğalır fakat olumsuzluklar da sabrettikçe mutluluğa dönüşür. İnşallah bu yolculukta bunlara hassasiyetle dikkat etmek suretiyle inanıyorum ki mutlu bir yuvayı milletimize kazandırmış oluruz. Yine her yerde tavsiyemdir, bir olur garip olur, iki olur rakip olur, üç olur denge olur, dört olur bereket olur. Gerisi Allah kerim.” Diye konuştu.

Oğlunu evlendirmekten dolayı mutlu olduğunu belirten İGM Başkanı Musa Yılmaz, “Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan, düğün ve nikâh törenimize katılan dostlarımıza teşekkürlerimi iletiyorum.” dedi.

Grand ÇINAR Otel Düğün Salonunda düzenlenen düğün ve nikâha AK Parti Kütahya milletvekili Ahmet Tan, Şükrü Nazlı, Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, İl başkanı Ali Çetinbaş, Merkez ilçe başkanı Cevdet Korkmaz, Kadın kolları başkanı Ceyda Çetin Erenler, Gençlik Kolları başkanı Ahmet Batur, AK Parti belediye başkanları, ilçe başkanları, il genel meclis üyeleri, çok sayıda bürokrat, siyasetçi, eş, dost ve akrabaları katıldı.