Ana sayfa DÜĞÜN Havuz başında muhteşem düğün Fulya Baybaş&Bekir Yılmaz

Havuz başında muhteşem düğün Fulya Baybaş&Bekir Yılmaz

0

Gazeteci Polat Yılmaz’ın oğlu Bekir Yılmaz ile Ahmet Baybaş’ın kızı Fulya Baybaş Çakmak Termal otel havuz başında muhteşem bir düğün töreniyle dünya evine girdiler.

Afyon’un ünlü gazetecilerinden Polat Yılmaz ve Gülistan Yılmaz’ın ilk çocukları Bekir Yılmaz ile Ahmet ve Yasemin Baybaş’ın kızları Fulya Baybaş Çakmak Termal otel havuz başında yapılan muhteşem bir düğünle dünya evine girdiler. Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ın kıydığı nikahın şahitliklerini Süleyman Eroğlu, Recep Kütük, Melis Çekicioğlu İnce, Hasan Adsız Kahraman yaptı.

Konukları gelin ve damadın anne ve babalarıyla kardeşleri kapıda karşıladı. Otelin havuz başı özel olarak süslenmiş masalara konuklar büyük bir titizlikle yerleştirildi. Şehir Plancısı olan Fulya Baybaş ve Bilgisayar Mühendisi Uzmanı olan Bekir Yılmaz’ın düğününe aile yakınları, iş ve siyaset dünyası ile gelin ve damadın arkadaşlarından oluşan 500 davetli katıldı.

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, kıydığı nikahtan sonra evlilik cüzdanını gelin ve damada birlikte verdi. Yapılan nikah töreninden sonra canlı müzik ile birlikte başlayan ilk danstan itibaren gece yarısına kadar pistten hiç inmeyen Bekir ve Fulya Yılmaz çiftini arkadaşları hiç yalnız bırakmadı. Eski ve yeni oyun havaları eşliğinde davetliler bol bol göbek attılar.

Polat Yılmaz’ı hiç böyle görülmedi
Düğünün en fazla yorulan adamı hiç kuşkusuz damadın babası Polat Yılmaz’dı. Genelde ağır abi gazeteci olarak bilinen Polat Yılmaz gece boyunca hiç oturmadı. Bir yandan konuklarla ilgilenirken diğer yandan her fırsatta kendini sahnede buldu. Slow müziklerde eşi Gülistan hanımla ve kızı Alime Yılmaz ile dans eden Polat Yılmaz, hareketli parçalarda ise oğlu Bekir ve Gelini Fulya Yılmaz ile karşılıklı oynadı.

Polat Yılmaz bir ara gazeteci dostları İsmail Akar, Ertuğrul Sevim ve Ömer Mazi ile karşılıklı oynaması izleyenler tarafından büyük bir ilgiyle takip edildi. Görenler Polat Yılmaz’ı hiç böyle görmemiştik dediler. İki oğlan bir kız babası olan Polat Yılmaz ilk kez bir çocuğunun düğününü yapıyordu. Eşi Gülistan Yılmaz’da Polat Yılmaz kadar geceye damgasını vuran isimlerden biri oldu.