Ana sayfa DÜĞÜN Hatice Yavuzer ve Hamza Çağlar’ın nikah şahidi Vali Tutulmaz

Hatice Yavuzer ve Hamza Çağlar’ın nikah şahidi Vali Tutulmaz

0

Hayatlarının 2. Baharını yaşayan Bolvadin Huzurevi misafirlerinden Hatice Yavuzer ve Hamza Çağlar’ın dostlukları büyük bir aşka dönüştü. Her konuda çok iyi anlaşan Yavuzer ve Çağlar bir süre sonra evlenme kararı aldıklarını huzurevi yönetimine bilidirler. Kaymakamın devreye girmesiyle Bolvadin huzurevinde tatlı bir telaş başladı. Çünkü Bolvadin Huzurevi daha önce hiç düğün yaşamamıştı.

Bolvadin Kaymakam Vekili Hüseyin Sayın ve Aile Sosyal Politikalar Müdür Vekili Yasin Evcin tüm hazırlıklarla bizzat kendileri ilgilendi. Nikah tarihi belirlendiğinde Afyon Valisi Mustafa Tutulmaz’a bilgi verildi. Vali Tutulmaz, “Düğüne bende katılıyorum ve nikah şahidi olmak istiyorum” demesi üzerine heyecan ikiye katlandı.

Bolvadin Huzurevinin bahçesinde yapılan nikâh törenine Vali Tutulmaz ve eşinin yanı sıra Bolvadin Kaymakam Vekili Hüseyin Sayın, Bolvadin Belediye Başkanı Fatih Kayacan ve huzurevi sakinleri katıldılar. Bolvadin Belediye Başkanı Fatih Kayacan tarafından kıyılan nikâhın şahitliklerini Vali Tutulmaz, Kaymakam Vekili Sayın ve Aile sosyal Politikalar Müdür Vekili Yasin Evcin yaptı.

Huzurevi bahçesinde yapılan düğün töreni sırasında çiftin nikâh şahitliğini yapan Vali Tutulmaz, evlilik cüzdanını Hatice Yavuzer’e vererek, sevgi ve saygının hüküm olduğu güzel bir birliktelik dileyerek, bundan sonraki yaşamlarında onlara mutluluklar temennisinde bulundu. İl Müftüsü Şükrü Kabukçunun duasıyla devam eden program halkoyunu ekipleri, huzurevi sakinleri ile çalışanlarının gösterileri ile sona erdi.