Ana sayfa EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ Güçlü Kadınlar yeniden Nurcan Duygu dedi

Güçlü Kadınlar yeniden Nurcan Duygu dedi

0

Kütahya Fatih Mahallesi muhtarı Nurcan Duygu’nun öncülüğünde kurulan Kütahya Güçlü Kadınlar Derneği 2. Olan kongresini yaptı.

Yapılan kongreye tek liste ile gidilirken üyelerin tamamı yeniden Nurcan Duygu’yu başkan seçtiler. Dernek Başkanı Nurcan Duygu, “Kütahya’nın güçlü, fedakar ve çalışkan kadınları. Sizlerle çıktığımız bu güzel yolda önemli çalışmalar gerçekleştirdik. Sadece üye aidatları ve düzenlediğimiz küçük organizasyonlarla elde ettiğimiz gelirlerle bir çok insanın hayatına, yüreği,ne dokunduk. İyi ki varsınız, iyi ki benim dostlarımsınız” dedi.

Duygu, “Bizler çağdaş bir toplumun çağdaş bireyleri olarak, sesimizi duyurabileceğimiz, şikayet etmekten öte daha fazla bir şeyler yapabilme İmkanı bulabileceğimiz dernek çatımız altında sosyal sorumluluk gereği ve dernek kuruluş amacımız gereği, derneğimizin imkanları dahilinde burs dağıtılması, bayramlarda kıyafet yardımı yapılması, bağış geceleri gibi organizasyonlar düzenlenmiştir. Misyonumuz gereği sosyal sorumluk projelerimizi geliştireceğimizi ve tüzüğümüzde de belirtilen amaçlarımız doğrultusunda derneğimizi, örnek bir sivil toplum kuruluşu haline birlikte getireceğimiz inancı ile yeni dernek yönetimimiz hepimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyoruz” dedi.

Kütahya Güçlü Kadınlar Derneği yeni yönetimi
Nurcan Duygu (Başkan)
Sevda Bülbül
Esra Genç Uğurel
Emine Kılıç
Melda Erden