Ana sayfa YAŞAM Güçlü Kadınlar Derneği iftarda buluştu

Güçlü Kadınlar Derneği iftarda buluştu

0

Kütahya Güçlü Kadınlar Derneği iftar programı Germiyan Konağında yapıldı. Dernek üyeleri ve davetliler ve Kütahya Gazeteciler Cemiyeti katıldı.

Tarihi Kütahya konaklarından biri olan Germiyen Konağı’nın bahçesinde yapılan iftar programına şehrin önde gelen isimlerini bir araya getirdi. Fatih Mahallesi Muhtarı ve Dernek Başkanı Nurcan Duygu iftar öncesinde bir konuşma yaptı. Duygu, “Güçlü Kadınlar Derneği olarak ilk kez bir iftar programı düzenledik. Bizleri kırmayarak iftarımıza katılan herkese teşekkür ediyorum. Ramazan ayının birlik, beraberlik ve bolluğu hepinizin üzerine olsun” diye konuştu.

Güçlü Kadınlar Derneği Başkanı Nurcan Duygu, “Kütahya’nın başarılı ve çalışkan kadınlarının bir araya geldiği derneğimiz ilk kez bir iftar programı düzenledi. Daha önce kahvaltı ve benzer organizasyonlar yapmıştık. Ramazan ayı insanların bir araya geldiği ve sofrasını paylaştığı aydır. Bizde üyelerimiz ve davetlilerimizle güzel bir Kütahya akşamında iftar yapma imkanı bulduk. Davetlilerimizin çoğunluğu kadınlar ve çocuklardı” dedi.

Güçlü Kadınlar Derneği iftarına şehrin tanınmış isimleri katıldı.
Nuriye Kuşluk
Cemile Gül
Esra Genç Uğurel
Sevgi Ünlükaya
Hatice Ergen Karahan
Nuray Başkurt
Sevgi Bakırsözer
Elmas Dönmez
Mustafa Duygu
Dilek Güven Kızıltaş
Hediye Aydın
İrem Erçetin
Sevda Bülbül
Pelin Arık
Emine Kılıç