Ana sayfa YAŞAM ESTORİL ile muhteşem Salda ve Lavanta turu

ESTORİL ile muhteşem Salda ve Lavanta turu

0

Afyon’un en başarılı tur şirketlerinin başında yer alan ESTROİL Tur’un Tğrkiye’nin Maldivler’i olarak kabul edilen Burdur Salda Gölü ve Lavanta Kokulu Köy olarak bilinen Isparta Keçiborlu Kuyucak köyü Lavanta bahçeleri turu her zaman olduğu gibi yine büyük ilgi gördü.

Hidayet Oruç’un bizzat kendisinin de katıldığı tura Doktor Mustafa Seçen ve Avukat Nilgin Seçen’de vardı. Bir zamanlar lavanta denildiğinde Fransa akla gelirken ESTORİL Tur ile artık ilk akla Isparta’nın Lavanta kokulu Köyü akla geliyor. Her yıl yüzlerce Afyonluyu lavanta bahçelerine ve Salda gölüne götüren Hidayet Oruç, “Her türlü otel ve yurt dışı uçak biletleri hizmeti veriyoruz. Ama bizim asıl işimiz tur yapmak. Başta Afyon’un tarihi ve turistik yerleri olmak üzere kendi şehrimiz olmak üzere Türkiye’nin her yerine turlarımızı var. Son yıllarda Lavanta ve Salda turu büyük ilgi görüyor. Bizde Afyonlu dostlarımızın isteklerini yerine getiriyoruz” dedi.

Tura katılanlar arasında,
Hidayet Oruç, Gürsel Sipahi, Fatih Ersöz, Metin Kalkan, Kadriye Altınay, Nilgün Seçen, Burhan Kabıman, Munise Ummahan Oruç, Ahmet Turhan Alp, Hülya Kabıman ve Mustafa Seçen vardı.