Ana sayfa AFYONKARAHİSAR Emre Çınar’a eşinden sürpriz doğum günü

Emre Çınar’a eşinden sürpriz doğum günü

227
0

Afyon’un başarılı Avukatlarından Emre Çınar’a, eşi Avukat Betül Er Çınar’dan Cafelife bahçesinde sürpriz doğum günü kutlaması.

Avukat Betül Er Çınar, eşi Av Emre Çınar için doğum günü sürprizini önceden planlayarak pasta ve hazırlıkları yapıp Cafelife bahçeye getirdi. Akşam eşi Av Emre Çınar ve çocukları Deniz Anıl ve Göktuğ Çınar’la birlikte gezmeye çıktıklarında uğradıkları Cafelife bahçesinde sürpriz doğum günü ile karşılaştılar.

Av. Emre Çınar, “Bu hoş sürpriz için başta eşim Betül hanıma ve destek olan herkese teşekkür ederim. Bende niye bu gün benim doğum günümü kutlamadı diye merak ediyordum. Deniz ve Göktuğ’un Edis’le oynamak istemeleri üzerine buraya geldik. Ama asıl benim için gelinmiş eşim Betül Hanıma bu güzel organizasyon için çok teşekkür ederim” dedi.

Av. Betül Er Çınar ise kutlama hakkında şunları söyledi, “Koronavirüs nedeniyle kısıtlı sayıda dostlarımızla birlikte olmamız gerektiği herkesten özür dilerim. Ortak dostlarımız Huriye ve Ömer Mazi ve çocuklarımızın bir arada olacağı bir kutlama planladım. Bana destek olduğu için Huriye hanıma teşekkür ederim. Eşimin de doğum gününü kutluyorum” dedi.

BİR YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi giriniz