Ana sayfa AFYONKARAHİSAR Edis 9 yaşında

Edis 9 yaşında

436
0

Atatürk İlkokulu 3. sınıf Zehra Sönmez’in öğrencisi Edis Mazi’ye 9. yaş partisi düzenlendi.

Edis Mazi’nin Doğum gününe kankası Deniz Anıl ve Göktuğ Çınar, Öğretmeni Zehra Sönmaz, Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar, Av Emre Çınar, Ted Koleji öğretmeni Saliha Bozdemir, Fatma Yıldız katıldı.

 4. sınıfa geçen Edis mazi Koronavüris nedeniyle aylardı görüşmediği öğretmeni Zehra Sönmez ile doğum gününde bir araya geldi. Edis Mazi için balonlarla süslenen bahçede 9 yazan harf pasta ve kurabiyeler hazırlanmıştı. İlk gelen yakın arkadaşları Deniz Anış ve Göktuğ Çınar oldu. Koronavirüs tedbirleri kapsamında çocuk olarak sadece iki kişi çağrılmıştı.

Sınıf öğretmeni Zehra Sönmez’in yanı sıra Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar, Av Emre Çınar, Ted Koleji öğretmeni Saliha Bozdemir, Fatma Yıldız katıldı. Pasta üfleme sırasında Deniz Anıl ve Göktuğ edilse birlikte üfleyerek pastanın mumlarını söndürdüler.

Atatürk İlkokulu sınıf öğretmeni Zehra Sönmez, “Edis’in doğum gününe katılmaktan son derece mutlu oldu. Virüs olmasa her yıl olduğu okulda sınıfımızda kutlayacaktık ama bu sene böyle oldu. Edis’in 9 yaşını kutluyorum ve 4. Sınıfta görüşmek üzere diyorum” diye konuştu.

BİR YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi giriniz