Ana sayfa YAŞAM Doğa’dan muhteşem gece

Doğa’dan muhteşem gece

0

Afyon Doğa Koleji 24 Kasım öğretmenler günü kutlamasını Korel Termal otelde muhteşem bir geceyle yaptı.

Afyon’da bulunan özel okullara örnek olacak 24 Kasım Öğretmenler günü kutlaması için Afyon ve Kütahya Koordinatör Yasin Sarı bizzat kendisi ilgilendi. Türkiye’nin birçok yerinde kolejleri bulunan Doğa okulları öğretmenler gününe çok önem veriyor. Korel Termal Otelde yapılan geceye öğretmenler, okul kurucuları ve davetliler özel olarak hazırlanan Doğa Koleji panosu önünde fotoğraf çektirerek girdiler.

24 Kasım Doğa Koleji öğretmenler günü kutlamasına çok özel bir şekilde hazırlanan öğretmenler ve davetliler şıklıkları ile göz kamaştırdılar. Koordinatör Yasin Sarı, “Öncelikle tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler gününü kutluyorum. Bildiğiniz gibi Doğa Kolejleri Türkiye’de 10 yıldır var ve Afyon’da ise 4 yıldır varız. Amacımız geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza daha iyi koşullarda, daha kaliteli eğitim vermek. Eğitim kurumları ne kadar muhteşem olursa olsun, eğitim veren siz değerli öğretmenlerimiz olmazsa hiçbir işe yaramaz. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızda, okullarımızda siz değerli öğretmenlere emanet” dedi.

Gala yemeği ile başlayan gece Afyon ve Kütahya Koordinatörü Yasin Sarı’nın konuşmasından sora çekiliş yapıldı. Okul öğretmenlerine çekilişle çeşitli hediyeler verildi. Geceye Doğa Koleji Afyon Kurucuları Mustafa Gül ve Ömer Aktan’da katıldı. Öğretmenler günü pastasını birlikte kestikten sonra aile fotoğrafı çekildi daha sonra yapılan eğlencede Kuruculardan Mustafa Gül öğretmenler birlikte pistte uzun süre eğlendi. Afyon’da özel okullara örnek olacak muhteşem bir geceye imza attılar.