Ana sayfa AFYONKARAHİSAR Çocuk ve Genç odasının tek adresi “Meltem Mobilya”

Çocuk ve Genç odasının tek adresi “Meltem Mobilya”

141
0

Afyonkarahisar’ın ilk ve tek çocuk ve genç odası mobilyasının tek adresi olan Meltem Mobilya, farklı tarzlar ve konsept seçenekleri ile izleri bekliyor.

Özellikle yeni doğum yapacak olan anne ve baba adayları doğacak çocuğunuzun odasını, ilk yatağını, beşiğini ve ihtiyacınız olan diğer gereksinimleriniz için Meltem Mobilya’ya uğramadan kararınızı vermeyin. Tüm ürünler organik ve sağlıklı ahşap ve boyalar kullanılarak yapılıyor. Afyonkarahisar’da 2019 yılından beri bayiliği bulunan Meltem Mobilya’nın kapılarını açan Mağaza Müdürü Vildan Erşan, yeni doğan bebeklerden 18 yaşına kadar bebek, çocuk ve genç odasında iddialı olduklarını söyledi.

İki katlı Meltem Mobilya’da yeni doğan ve doğmak üzere olan bebekler için özel bir bölüm açılmış. Birbirinden güzel ve kullanışlı aynı zamanda sağlıklı mobilyalar, beşikler ve tekstil ürünleri anne ve baba adaylarının aklını başından alıyor. Sadece bebekler için mi?, elbette hayır okul çağı çocuklar için özel çalışma masası, yatak takımlarını birlikte de alabilirsiniz, modüler olarak parça parça alıp kendi tarzınızı yaratabilirsiniz. Hatta, kendi çocukluğunu yaşamak isteyen büyüklerde çocukları ile aynı takımı alıp kendilerini şımarta bilirler.

Bir marangoz ustasının 1985 yılında dünyaya gelen kızı Meltem için özel olarak ürettiği bebek odası mobilyasıyla başladı her şey. Sonra o usta neden tüm çocuklar benim kızımın yaşadığı konforu yaşamasın diye usta ve bir çalışanı ile Meltem Mobilyanın temelleri atıldı. O küçük atölye büyüdü ve bugün koskoca bir fabrika oldu. Türkiye’nin her noktasına yayılan Meltem Mobilya yurt dışında da birçok yerde Türk Markasını gururla yaşatıyor. 1985’den bu güne kadar Meltem Mobilya’da çok şey değişti. Ama değişmeyen tek bir şey var. Ürün kalitesi, müşteri memnuniyeti ve önerilerinin dinlenmesi, kurşunsuz boya, sağlıklı malzeme ve 7 yıl garanti hiç değişmedi.   

Meltem Mobilya

1985’te üretimimiz bir atölye ile başladı. Çalışan sayısı toplam 1 kişi idi. O atölye gerçek bir aşkın hikâyesinin başladığı yer oldu. İşte bu aşk bizim hikâyemiz. Kaliteli ürün ve hizmet anlayışının temelleri o atölyede atıldı. Ürettiğimiz her ürün yenilikçi olmalıydı. Her ürün aşkımızın pırıltısını yansıtmalıydı. Bu pırıltıyı yansıtmak için şimdi daha kalabalığız. Tüm üretim, bayi, lojistik, satış ve montaj ağı ile 1.000’lerce kişiyiz. 17.000 m2’si kapalı olmak üzere 30.000 m2 alanda üretiyor her yıl biraz daha ışık saçıyoruz. Biraz daha parlıyoruz.

Meltem Bebek ve Genç Odası  markası ile çocuklarımıza ve gençlerimize daha kaliteli yaşam alanları sunuyoruz. Onların hayata hazırlanmalarında daha huzurlu mekânlar oluşturuyoruz. Sağlıklı bir gelecek için sağlıklı hammaddeler ile sağlıklı teknolojiler kullanarak ürünlerimizi üretiyoruz.

Türkiye’de bebek ve genç odasında ilk ve tek tam otomatik boya hattını kurduğumuz 2008 yılından bu yana el değmeden boyadığımız ürünlerimizi, ağır metal içermeyen, anti kanserojen, anti bakteriyel, anti alerjik boyalar ile renklendiriyoruz. Çocuklarımızın renkli dünyasına sağlıkla girebilmek için!

Meltem, tasarımdan başlayıp sizlerin yaşam alanlarına ulaşana kadar her aşamasında ürünlerini kendi güçlü makine parkuru ve teknolojisi ile üretiyor. Üretimin her aşamasında, çevreci üretim politikaları geliştiriyoruz. Temiz bir çevre çocuklarımızın olsun istiyoruz.

Özgün, kaliteli, estetik ve kusursuz detaylarla tasarladığımız sağlıklı ürünleri çocuklarımızın yaşam alanlarına ulaştırmak için geniş bayi ağı ile hizmet veriyoruz.

Dünyanın birçok bölgesine; başta Avrupa, Kuzey Afrika, Orta Doğu ve Asya’da birçok ülke ye ihracatımız 2012 yılında başarı ödülüyle onurlandırıldığından bu yana dünya bizim için daha küçük.

Birçok yeniliğin öncülüğünü yaptığımız uzun yıllar boyunca; ne ürettiğimizi, kimin için ürettiğimizi aklımızdan çıkarmadan, sağlıklı, şık ve konforlu ürünleri yeni nesiller için tasarlıyor, yeni nesiller için üretiyoruz.

Meltem Mobilya

Bebek&Genç Odası Afyon Fabrika Satış Mağazası

Kayadibi Mah. Atatürk Caddesi No 109/A Afyonkarahisar

0272 212 56 00

www.meltemmoduler.com

BİR YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi giriniz