Ana sayfa YAŞAM Çoban’dan gazetecilerle kahvaltıda buluştu

Çoban’dan gazetecilerle kahvaltıda buluştu

0

24 Temmuz Basın Bayramı’nda yapılması planlanan ancak 15 Temmuz gecesi yaşanan darbe girişimi nedeniyle yapılamayan kahvaltı programı bir say sonra yapıldı.

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ın seçildiği günden beri her yıl 24 Temmuz Basın bayramında düzenlediği kahvaltı geleneği bu sene bir ay gecikmeli olarak yapıldı. At çiftliğinde yapılan kahvaltıya Başkan Çoban ile Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Emel Sarlık, Özel Kalem Müdürü Mehmet Savaş’da katıldı.

Afyon’da yayın yapan gazete, televizyon, radyo ve internet sitesi çalışanlarının katıldığı basın kahvaltısına katılım yoğun oldu. Başkan Çoban basın bayramını gecikmeli olarak kutladıktan sonra yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Başkan çoban kahvaltıya katılan gazetecilere teşekkür ederek birlikte fotoğraf çektirdi.

emel
Afyon Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Emel Sarlık ve Zakire Şahin konuklarla yakından ilgilendiler.

Akar
Gün Fm Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile Kadınana Gazetesi sahibi Canser Kuzu şıklıkları ile dikkat çektiler.

Melekler
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban güllerin arasında Canser Kuzu, Fadime Akar, Emel Sarlık ve Zeliha Ertek ile birlikte fotoğraf çektirdi. Fotoğraf çekimi sırasında Canser Kuzu, “Başkanım Charlie’nin Melekleri gibi olduk” demesi üzerine Başkan Çoban, Meleklerden zarar gelmez Allah bizi şeytanlardan korusun” dedi.

BİR YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi giriniz