Ana sayfa AFYONKARAHİSAR Çıtır sever abla ve Rus sever Afyonlular

Çıtır sever abla ve Rus sever Afyonlular

822
0

İlkyazımla bir hayli dikkat çekişim galiba. Fiskos haftanın en çok okunan yazısı olmuş. Efendim ilginize layık olmaya çalışacağım. Bu hafta iki konuyu sizlere aktaracağım sıkı durun. Antenlerinizi iyi açın kim bunlar diye şimdiden kafa yormaya başlayın bakalım bulabilcek misiniz?

Çıtır sever abla

Harika kızıl saçlar, arzı endam eden bir kadın.. Arkadan muhteşem görünen önden 50’li yaşlarda olduğu anlaşılan bir kadın. Evli kadının zaafı genç erkekler, evli veya bekar olması fark etmiyor.   Son macerasında da bilindik bir ailenin genç oğluyla defalarca birlikte oluyorlar. Genç içip kadının olduğu apartmana gelip gecenin bir yarısı yukarıya bağırıyor… XXXXX’in aşağıya, seni özledim. Haliyle tüm apartmanda bu şekilde yeni sevgiliyi görüyor. Hanımın evde ki eşinin tepkisini bilinmiyor.. Koca ya sağır ya da tepkisiz.

Genç, apartmanın önünden uzun süre ayrılmıyor. Sarhoş kafayla küfürle karışık aşkını ilan edip sonra da çekip gidiyor.

Elbette insanlar istediği şekilde yaşamalı, mahalle baskısı olmadan… Ama bu kadarı da genişliğe girmiyor mu? Meşhur çapkın kadın sonunda bağını koparmasa da Afyon’u terk edip yeni şehirlerde yeni maceralara başlamış… Ne diyelim, Huylu huyundan vazgeçmez.

Rus servisi yapan iş adamları

İş dünyasında ne yazık ki hiç etik değerler kalmadı. Eskiden verilen sözler “senetti”, aynı işi yapanlar birbirlerini gözetir kendi aralarında paramız dışarı gitmesin diye alışveriş yaparlardı. Her ne kadar Afyon’un esnafını sevmesem de aşırı milliyetçilik yaparım. Büyük market yerine kendi esnafımızın bakkalı marketini tercih ederim. Aslında olması gereken de budur.

Ancak öyle abilerimiz var ki aynı malzemeyi sırf şehir dışından aldım demek için pahalı da olsa gidip oradan alırlar.

Başka abi tiplerimiz de mevcut. 

Öncelikle iş yapabilmeniz için; Belli bir partinin yönetiminde olmak, hacı hoca geçinip Antalya’da Rus servisi yapmak.

Bunlara sahip olduğunuz da Devlet ihalelerine girebiliyor ve işi alabiliyorsunuz

Portföyünüze pek çok müşteri ekleyebiliyorsunuz

 Uydu Kenttin yarısına sahip olan yeni yetme müteaahhit grubuna mal satabiliyorsunuz.

İnşaat malzemesi satan bir firmanın ev sahipliğinde 3-5 yeni yetme kimi fırıldak, kimi cezaevinde yatmış çıkmış, kimi babadan zengin müteaahhitle Antalya’da gününü gün edip dönüyordu.

Merak ettiklerime gelince;  pandemi döneminde Antalya olayını nasıl çözüyorsunuz? Malum yasaklar ve risk var.

Yapılan alışverişlerde en çok kim kimi düdüklüyor?

Odasına 2 Rus hatun atan babayiğit hanginiz?

BİR YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi giriniz