Ana sayfa YAŞAM Çatı Emlak’a Esra’nın eli değdi

Çatı Emlak’a Esra’nın eli değdi

0

Afyon’un köklü emlakçılarından biri olan Çatı Emlak kadrosuna dahil olan Esra Kılıçaslan fark yaratmaya başladı. Carmeleto Cafede düzenlenen kahvaltı ile Çatı Emlak oto yetkilileri ile basını bir araya getirdi.

Sağlık alanında yatırım
Kahvaltı sonrası yapılan basın açıklamasında yeni proje ve yatırımları hakkında bildi verdi.
Çatı Emlak Gayrimenkul Danışmanı Esra Kılıçaslan 14 yıldır sektörde en iyi hizmeti vermeye çalıştıklarını söyledi. Kılıçaslan: “15 Temmuz Hain darbe girişiminin yıl dönümü olması nedeniyle şehitlerimize rahmet diliyorum. Dün gece geç saatlere kadar mesai yapan basın mensuplarının bizi kırmayarak davetimize katıldığı için teşekkür ediyorum. Daha önce özel bir Hastanede Basın yayın ve Halkla ilişkiler Müdürü olarak görev yapmaktaydım. Birçok etkinlikte birlikte çalıştık. Başka bir sektöre geçiş yapmak isteğimden dolayı çalıştığım kurumdan kendi isteğimle ayrıldım dedi.

Kılıçaslan konuşmasını şöyle sürdürdü, “Şu anda Emlak sektöründe 14 yıldır hizmet veren sektörde kendini ispatlamış Çatı Emlak ile iş ortaklığı yapıp Halkımıza Gayrimenkul alımı ve satımı alanında güçlü kadromuz ile en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz. İlerleyen zamanlarda sağlık sektörü ile ilgili olarak yatırımlarımızda olacak. Sağlık alanında da vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam edeceğiz.”dedi.

Kahvaltıya katılanlar arasında bulunan Avukat Nilgün Seçen ve Doktor eşi Mustafa Seçen kahvaltıda en çok konuşulan ikili oldu. Kahvaltı sırasında bir ara Doktor Mustafa Seçen sucuklu yumurtayı çatalına alarak eşi Nilgün Seçen’e kendi elleriyle yedirmesi günün bombası oldu. Afyon’un en renkli çifti olan Nilgün ve Mustafa Seçen bulundukları her ortamda tüm dikkatleri kendi üzerlerine çekmesini biliyorlar.