Ana sayfa YAŞAM Caramelito’dan görkemli açılış

Caramelito’dan görkemli açılış

0

Afyon Yelişyol caddesinde hizmete giren Caramelito Cafe farklı tasarımı ve yerden ısıtmalı ilk cafe olma özelliği ile Belediye Başkanı Burhanettin Çoban tarafından kesilen kurdele ile açıldı.

Yasin Yılmaz ve Mustafa Yetişkin’in ortaklığıyla kurulan Caramelito cafe muhteşem bir organizasyonla açıldı. Yeşilyol Caddesinde hizmete giren Caremelito cafe’nin açılışına Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ve çok sayıda davetli katıldı. Başkan Çoban, “Afyon’un bu güzel caddesinde güzel bir cafe açıyoruz. Ben sahiplerinden tüm çalışanlarına kadar bu işletmenin onlara hayırlar ve bereketler getirmesini diliyorum. İnşallah Afyonlular da buraya gelen misafirlerimiz de bu nezih cafemizdeki lezzetlerden ikramlardan tatma imkanı bulurlar ve buradan mutlu ayrılırlar” diye konuştu.

Caramelito Cafe ortakları Yasin Yılmaz ve Mustafa Yetişkin, “Afyon’da son dönemde çok iddialı cafeler açıldı. Ancak birçoğu zincir cafelerin Afyon şubesini açtılar. Biz kendi markamız ve kendi konseptimizle uluslar arası standartlarda bir cafe yapmak için kolları sıvadık. Başkasına benzemeyen, farklı ve daha konforlu. Ürün yelpazesi geniş ve kaliteli, sıcak bir ortam yapmak için çok uğraştık. Afyon’da ki tüm kafelerde tepenizin üzerinden geçen ısıtma sistemleri vardır. Bizde bu yok. Caramelito Afyon’un ilk ve tek yerden ısıtmalı cafesi” diye konuştular. Açılışa Doktor ve eski Afyon Milletvekili Mehmet Telek’de katıldı.

BİR YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi giriniz