Ana sayfa AFYONKARAHİSAR Can ve Ümmühan’a Catchhim’de sürpriz kutlama

Can ve Ümmühan’a Catchhim’de sürpriz kutlama

0

Ted Afyon Kolejinde sahnelenen Lillian’ın İtirafları oyunundan sonra Tiyatro Dünyası Oyuncuları için Catchhim Cafe Bistro’da özel bir kutlama yapıldı. Ünlü oyuncular Celal Belgil, Berke Hürcan, Can Törtop, Ümmühan Kıldiş, Ferhat Balaban, Can Mutluca, Özgür Levent Övünç, Alev Gökmen, Ramazan Ekinci oyundan sonra Ömer Mazi tarafından Catchhim cafeye götürüldü. Cafede onları bekleyen onlarca hayranı vardı.

Oyuncular kendileri için ayrılan masaya geçtikten sonra Ömer Mazi’nin sürprizi ortaya çıktı. Mazi, “Sevgili dostlar bu harika ekiple biz 3 yıl önce Afyon’da ilk bilet satışlı tiyatro organizasyonu yaptık. Belki de birçok kişi ilk kez birçok kişi tiyatro ile bu ekiple tanıştı onu bilemem ama bu güne kadar getirdiğimiz tüm oyunlar Hangisi Karısı ile kıyaslandı. Başta Can Törtop Berke Hürcan, Celal Belgil ve Ümmühan Kıldiş olmak üzere bu ekiple aramızda ayrı bir bağ oluştu. Sadece bizim değil Afyon’dan bir çok kişi onlarla oyununu oynayıp giden bir tiyatro ekibinden çok aile dostlarını görmeye gelir gibi geliyorlar. Bu nedenle bu ekibe teşekkür etmek istiyorum” dedi.

Ama henüz Ömer Mazi’nin sürprizi hala açıklanmamıştı. Mazi konuşmasını söyle sürdürdü, “Geçen Ay Celal Belgil’in, Celal babanın doğum günüydü onun doğum gününü kutluyorum. Bir kutlamada Can Törtop ile Ümmühan Kıldiş birkaç ay önce evlendiler. Belki siz düğüne gidemediniz ama ben düğünü size getirdim” dedi. O anda cafenin televizyonunda Can Törtop ve Ümmühan Kıldiş’in düğün görüntüleri yayınlanmaya başladı. Görüntülerin eşliğinde üzerinde Can Törtop ve Ümmühan Kıldiş’in gelin ve damatlıklı fotoğraflarının olduğu pasta masalarına getirildi. Oyuncularının gözlerinde şaşkınlık ve mutluluk okunuyordu. Alkışlar arasında Can ve Ümmühan Törtop pastanın mumlarını birlikte üflediler.