Ana sayfa DÜĞÜN Burcu Kolaylı & Onur Çelik Peri masalı gibi düğün

Burcu Kolaylı & Onur Çelik Peri masalı gibi düğün

0

Afyon’un ünlü iş adamı Kolaylı Tesislerinin sahibi Ahmet Kolaylı’nın kızı Burcu Kolaylı ile Özer Çelik’in oğlu Onur Çelik’ten yıllarca unutulmayacak düğün siyaset ve iş dünyasını bir araya getirdi.2017’de Afyon’un ilk büyük düğünü Korel Thermal otelde yapıldı. Ünlü İş adamı Ahmet ve Melek Kolaylı’nın kızı Burcu Kolaylı ile Filiz ve Özer Çelik’in oğlu Onur Çelik dünya evine girdiler. Afyon’un iş, siyaset ve sosyetesini bir araya getiren düğün için tüm hazırlıklar günler öncesinden yapılmıştı. Oruçoğlu Termal Otelde yapılan kına gecesi bin bir gece masallarını aratmadı.

Kına gecesinden sonra 20 Mayıs Cumartesi günü Korel Termal Otelde yapılan muhteşem düğün için hiçbir masraftan kaçılmadı. Burcu Kolaylı ve Onur Çelik’in düğün töreni için özellikle kadınlar günler öncesinden düğün için kıyafet sipariş verdikleri ortaya çıktı.

Burcu Kolaylı ve Onur Çelik nikâhını belediye başkanı Burhanettin Çoban kıydı. Şahitliklerini ise Vali Aziz Yıldırım, Milletvekili Ali Özkaya ve Mehmet Parsak  ile işadamı İsmail Alpata yaptı. Burcu ve Onur Çelik’in nikah cüzdanını Milletvekili Ali Özkaya geline verdi.