Ana sayfa DÜĞÜN Böyle olur Alperen’in düğünü

Böyle olur Alperen’in düğünü

0

Atatürk İlkokulu Müdürü Eşref Balcı ve eşi Neslihan Balcı’nın oğlu Ramazan Alperen için Işıklar beldesinde sünnet düğünü yapıldı.

Işıklar Cumhuriyet Mahallesinde dede evi önünde yapılan sokak düğününde yüzlerce kişi bir araya geldi. Işıklandırılan sokak, Türk bayraklarıyla donatıldı. Gelen davetliler için hazırlanan masalarda düğün yemeği ikram edildi. Canlı müzik ve Efelerin gösterisi ile renklenen düğünde Eşref Balcı ve eşi Neslihan Balcı gece boyunca konukları karşılamaktan ve onlarla yakından ilgilenmek için tatlı bir telaş içindeydiler.

Efelere eşlik etti
Sünnet adamı Ramazan Alperen Balcı beyaz kıyafetleri içinde prens gibi gecenin göz alıcı ismiydi. Arkadaşları ve konukları ile piste göbek atan Alperen’in Efelerle yaptığı gösteri izleyenler tarafından uzun süre alkışlandı. Düğüne, Işıkların dışında başta Afyon olmak üzere ilçelerden ve Ankara’dan gelen konuklar vardı. Ankaralı konukların yaptıkları topal ve Ankara oyunları geceye damgasını vurdu.

Okul aile birliği tam kadro
Ramazan Alperen Balcı’nın sünnet düğününe Atatürk İlkokulu Okul Aile Birliği üyeleri tam kadro katıldı. Başkan Selçuk Altuntuğ ve üyeler Fatma Binbaş, Emine Apaydın, Nuri Çelik, Neslihan Atik, Birgül Kaya, Ulçay Poyraz, İbrahim Korkmaz, Ömer Mazi, Huriye Mazi, Okul Müdür Yardımcısı Basri Aksu ve sınıf öğretmenleri de düğünde yerini aldılar. Gece havai fişek gösterisi ve takı merasimiyle sona erdi.

BİR YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi giriniz