Ana sayfa DÜĞÜN Düğün; Av. Hanife Dilek Köse & Av. Hüseyin Akçar

Düğün; Av. Hanife Dilek Köse & Av. Hüseyin Akçar

0

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof.Dr. Yılmaz Büyükerşen’in kıydığı nikâhla Av. Hüseyin Akçar ve Av.Hanife Dilek Köse evliliğe ilk adımı attılar…

12 Şahitle gerçekleşen nikâhta mutlu anlar yaşandı…
Eskişehir Anemon Otelde gerçekleşen düğünde: “Eskişehir Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, Eskişehir Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, CHP PM 25- 26. Dönem Eskişehir Millet Vekili Prof. Dr. Gaye Usluer, Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Naci Gündoğan, Eskişehir Baro Başkanı Rıza Öztekin, Doç. Dr. Elif Uzun, Hakkı Kuş, Kaan Karamanlı, Deniz Aktaş, Hatice Tatlı, Deniz Sevim, Merve Tunca “ gençlerin mutluluklarına şahitlik yaptılar.
“Fikrimin İnce Gülü” şarkısı gençlerin ilk danslarına eşlik etti.
Çok sayıda sanat ve siyaset dünyasından konuğun katıldığı görkemli düğünde şehrin sevilen sanatçısı Mesut Girgin sahne alarak davetlileri doyasıya eğlendirdi. Anadolu Üniversitesi Halk Dansları Topluluğu coşkuyu doruklara çıkarırken özel oynanan “ Harmandalı” dikkat çekti.
Düğünün finalinde sahne alan değerli sanatçı “ Semiha Yankı” şarkılarıyla dinleyenleri büyüledi.
Cafelife Dergisi olarak biz de genç avukatlara mutluluklar diliyoruz…

Hüseyin ve Dilek…
Eskişehir Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesinde başladı onların hikâyesi. Hani hep klasik aşk hikâyelerinde olur ya “ Bir sonbahar sabahı…”
Onların da hikâyesi bir sonbaharda üniversitede başlayıverdi.
Hüseyin Burdur’dan, Dilek Trabzon’dan gelmişti Eskişehir’e… İkisi de yabancıydı bugün her şeyleriyle bağlı oldukları bu şehre.
Yeni ve yabancı bir şehre gelmenin heyecanını yaşadılar uzun süre, sonra da derslerin. Aynı kaderi paylaşmanın getirdiği arkadaşlıktı başlangıçta. Bütün hayallerini iyi bir hukuk adamı olmak süslüyordu; meslek sahibi olmak için gelmişlerdi bu şehre. Ve dersler de oldukça ağırdı hukuk fakültesinde. Aynı sınıfta, aynı zorlukları yaşayarak geçti üç yıl.
Zaman zaman aynı heyecanla baktıkları olurdu birbirlerine de ikisi de söyleyemezdi içindeki fırtınaları. Ve üç yılın sonunda nasıl oldu bilinmez ikisi de aynı duygularla yaklaştılar birbirlerine. Sonra mı? Büyük bir aşk hikâyesiydi başlayan.
Ve bu büyük sevda 13 Temmuz 2018 ‘de birbirlerine “evet” diyerek sonlandı yine başladığı şehirde.